نتیجه ای یافت نشد!

آمستردام
همین حالا ببینید
در دهه 1930، سه دوست شاهد یک قتل، برای آن قتل هستند و یکی از ظالمانه ترین توطئه های تاریخ آمریکا را کشف می کنند.
2022
انولا هلمز 2
همین حالا ببینید
اکنون یک کارآگاه برای استخدام، انولا هولمز اولین پرونده رسمی خود را برای یافتن یک دختر گمشده انجام می دهد زیرا جرقه های یک توطئه خطرناک رازی را شعله ور می کند که برای کشف آن به کمک دوستان - و خود شرلوک - نیاز دارد.
2022
پرستار خوب
همین حالا ببینید
یک مراقب بدنام در مرگ صدها بیمار بیمارستان نقش دارد.
2022
بربرها
همین حالا ببینید
زنی که در Airbnb اقامت می کند متوجه می شود که خانه ای که اجاره کرده است آنطور که به نظر می رسد نیست.
2022
در جبهه غرب خبری نیست
همین حالا ببینید
تجربیات و پریشانی وحشتناک یک سرباز جوان آلمانی در جبهه غرب در طول جنگ جهانی اول.
2022
سیزده زندگی
همین حالا ببینید
یک ماموریت نجات در تایلند جمع آوری می شود که در آن گروهی از پسران جوان و مربی فوتبال آنها در سیستمی از غارهای زیرزمینی که در حال سیل هستند گیر افتاده اند.
2022
انتقامجویان
همین حالا ببینید
قدرتمندترین قهرمانان زمین باید گرد هم بیایند و یاد بگیرند که به عنوان یک تیم بجنگند، اگر می خواهند لوکی شرور و ارتش بیگانه اش را از بردگی بشریت باز دارند.
2012
موش سرآشپز
همین حالا ببینید
موش صحرایی که می تواند آشپزی کند با یک کارگر جوان آشپزخانه در یک رستوران معروف پاریس اتحاد غیرعادی برقرار می کند.
2007
به نام پدر
همین حالا ببینید
اعتراف اجباری یک مرد به یک I.R.A. بمب گذاری که او مرتکب نشده بود منجر به زندانی شدن پدرش نیز می شود. یک وکیل انگلیسی برای آزادی آنها می جنگد.
1993
مریخی
همین حالا ببینید
یک فضانورد پس از اینکه تیمش او را مرده فرض می کنند در مریخ گیر می افتد و باید به نبوغ خود تکیه کند تا راهی پیدا کند تا به زمین سیگنال دهد که او زنده است و می تواند تا زمان نجات احتمالی زنده بماند.
2015

تنوع خرید در پکیج های انتخابی با توجه به بودجه شما

خرید اشتراک
مقر مخفی
همین حالا ببینید
چارلی و دوستانش در حالی که بعد از مدرسه بیرون میروند، مقر قدرتمندترین ابرقهرمان جهان را در زیر خانهاش پنهان میکنند. هنگامی که تبهکاران حمله می کنند، باید برای دفاع از مقر و نجات جهان متحد شوند.
2022
شیفت صبح
همین حالا ببینید
داستان پدری سخت کوش و یقه آبی که فقط می خواهد یک زندگی خوب برای دختر 8 ساله تیز هوشش فراهم کند. کار معمولی او در نظافت استخر دره سن فرناندو، پوششیست برای منبع درآمد واقعی او: شکار و کشتن خون آشام ها.
2022
سرزنش
همین حالا ببینید
در حالی که پنج دوست در تعطیلات در روستایی در ویسکانسین هستند، پس از تصادف وسیله نقلیه آنها در یک طوفان برفی، به یک ساختمان خلوت پناه می برند. گروه برای یافتن کمک از هم جدا میشوند، بدون اینکه گوشی آنها آنتن داشته باشد. اما زمانی که دوباره به هم می رسند، یکی از آنها مرده پیدا میشود.
2021
ماراکار - شیر دریای عرب
همین حالا ببینید
داستان افسانه ای کونجالی مارککار چهارم و جنگ حماسی او علیه پرتغالی ها.
2021
قلعه شانگهای
همین حالا ببینید
در سال 2035، بیگانگان شهرهای بزرگ در سراسر جهان را نابود کردند تا ژیانتنگ، منبع اصلی انرژی خود را به دست آورند. آیا شانگهای قادر خواهد بود از خود دفاع کند و حتی ممکن است یک ضد حمله انجام دهد؟
2019
مینیون ها - ظهور گرو
همین حالا ببینید
داستان ناگفته رویای یک نوجوان دوازده ساله برای تبدیل شدن به بزرگترین ابرشرور جهان.
2022
خیزش لاکپشتهای نینجا
همین حالا ببینید
هنگامی که یک غریبه مرموز از آینده با یک هشدار وحشتناک از راه می رسد، لئو مجبور می شود تا برخاسته و برادرانش راف، دانی و مایکی را در مبارزه ای برای نجات جهان از یک گونه بیگانه وحشتناک رهبری کند.
2022
یخ زده 2
همین حالا ببینید
آنا، السا، کریستوف، اولاف و سون آرندل را ترک می کنند تا به جنگلی باستانی و پاییزی در سرزمینی مسحور سفر کنند. آنها به دنبال یافتن منشأ قدرت های السا هستند تا پادشاهی خود را نجات دهند.
2019
مصیبت، کودکی مارتا جین کنری
سال 1863، کاروانی در غرب آمریکا؛ مارتا جین باید یاد بگیرد که چگونه از اسب ها مراقبت کند تا واگن خانواده را براند. با این تفاوت که در نهایت، شلوار می پوشد و موهایش را کوتاه می کند. رسوایی که شخصیت تند آن برمی انگیزد، در دنیایی غول پیکر و وحشی که در آن همه چیز امکان پذیر است، با تمام خطرات روبرو می شود.
2020
پنجه های خشم - افسانه هنک
هنک، سگی دوست داشتنی با سری پر از رویاهای سامورایی شدن، به جستجوی سرنوشت خود می رود.
2022
کاپیتان آمریکا-جنگ داخلی
هاک آی فصل 1
زیر بیرق بهشت فصل 1
ما + 28 محصول از تولیدات دیزنی را داریم.
بالا
همین حالا ببینید
داستان مردی را روایت می کند که به طور نابهنگام طاسی می شود و چگونه با این وضعیت کنار می آید.
2019
جناب دراکولا
همین حالا ببینید
یک معلم مدرسه شهری کوچک با دندان های نیش بیرون زده، متوجه می شود که شباهت های چشمگیری با کنت دراکولای افسانه ای دارد.
2020
کوروپ
همین حالا ببینید
کوروپ جنایتکاری است که پس از قتل شخصی به دلیل کلاهبرداری بیمه عمر از پلیس فرار می کند.
2021
الهه دانا
همین حالا ببینید
الهه موکوتی امان روی زمین فرود می آید و از یک گزارشگر تلویزیونی برای افشای خدایان جعلی استفاده می کند.
2020
چیره بر یاد همگان
همین حالا ببینید
در حالی که قتل وحشیانه یک استاد کالج باعث ناآرامی دانشجویان می شود، یک پلیس تحقیقات را آغاز می کند. این در حالی است که یک وکیل هم به دنبال عدالت در دادگاه است.
2022
لیست آقای مالکوم
همین حالا ببینید
زن جوانی در قرن نوزدهم در انگلستان به خواستگاری مرموز ثروتمندی در می آید.
2022
فصل ازدواج
همین حالا ببینید
آشا و راوی تحت فشار والدینشان برای یافتن همسر، وانمود میکنند که در تابستانِ عروسی" با هم قرار ملاقات میگذارند، اما متوجه میشوند که عاشق یکدیگر شدهاند."
2022
بازگشت به لیلا
همین حالا ببینید
پس از اینکه متوجه می شود ممکن است به زودی بمیرد، یک مرد جوان ترسو به همراه دوستان دوران کودکی خود که از هم جدا شده بودند و خشمگین بودند، در جستجوی پایان یافتن دلیل ترک زندگی اش هستند.
2022
شبح مسابقات گلف اوپن
همین حالا ببینید
موریس فلیتکرافت، یک رویاپرداز و خوشبین، موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی قهرمانی گلف آزاد بریتانیا راه پیدا کند و متعاقبا، بدترین راند را در تاریخ مسابقات اوپن داشت و در این روند، تبدیل به یک قهرمان فولکلور شد.
2022
رئیس خوب
همین حالا ببینید
در انتظار بازدید کمیته ای که می تواند به شرکتش جایزه ای برای برتری بدهد، صاحب یک کسب و کار تولید ترازو صنعتی سعی می کند هر مشکلی را از کارگرانش در زمان کافی حل کند.
2021
پرسونا - شخصیت فصل 1
همین حالا ببینید
مردی که آلزایمر دارد، تصمیم می گیرد مجرمان را مجازات کند.
2018
برای همهٔ بشریت فصل 2
همین حالا ببینید
در یک نسخه جایگزین از سال 1969، اتحاد جماهیر شوروی ایالات متحده را به ماه شکست داد و مسابقه فضایی برای دهه ها با چالش ها و اهداف بزرگتر ادامه یافت.
2021
اوبی وان کنوبی فصل 1
همین حالا ببینید
استاد جدی اوبی وان کنوبی مراقب لوک اسکای واکر جوان است و از شکارچیان جدی امپراتوری در طول تبعید خود به سیاره بیابانی تاتوئین طفره می رود.
2022
ابر قهرمان
همین حالا ببینید
پیوند ویژه ای بین ربات بادی سایز بزرگ بایمکس و اعجوبه هیرو هامادا ایجاد می شود که با گروهی از دوستان گروهی از قهرمانان با فناوری پیشرفته را تشکیل می دهند.
2014
بانوی اول فصل 1
همین حالا ببینید
در جناح شرقی کاخ سفید، بسیاری از تاثیرگذارترین و تغییردهنده ترین تصمیمات تاریخ توسط بانوان اول کاریزماتیک، پیچیده و پویای آمریکا از دیدگان پنهان مانده است.
2022
برای قصه های پریانی زیادی مسن است
در زندگی والدک که عمدتاً پر از بازی های رایانه ای است، یک زلزله واقعی رخ می دهد. در زمان غیبت او، مادر تحت مراقبت عمه ای دیوانه و غیرقابل پیش بینی قرار می گیرد که تا الآن، نظم و انضباط برای او بیگانه بوده و وظایف جدیدی را تحمیل می کند. اگرچه یکی از اقوام خارقالعاده والدک، یک اردوی زنده ماندن واقعی به او میدهد، اما پسر ارزشمندترین درس زندگی را نیز از او دریافت میکند.
2022
کلارای تنها
همین حالا ببینید
در دهکده ای دورافتاده در کاستاریکا، کلارا، یک زن 40 ساله گوشه گیر، بیداری عرفانی ای را تجربه می کند و سفری را آغاز می کند تا خود را از کنوانسیون های مذهبی و اجتماعی سرکوبگرانه ای که بر زندگی او مسلط شده است رهایی بخشد.
2021
آخرین اتوبوس
همین حالا ببینید
پیرمردی فقط با استفاده از اتوبوس های محلی در کشور عبور می کند.
2021
معمولی
همین حالا ببینید
یک تصادف رانندگی مرگبار، گروهی از افراد را که قبلاً به هم مرتبط نبودند گرد هم میآورد. هر یک از این افراد مجبور میشوند با پیامدهایی احساسی مقابله کنند.
2007
ستاره ای متولد شده
همین حالا ببینید
یک موزیسین به خواننده ای جوان کمک می کند تا به شهرت برسد، در حالی که خود او با بالا رفتن سن و اعتیاد به الکل، حرفه خودش را به سراشیبی سقوط می کشاند.
2018
علی و آوا
همین حالا ببینید
علی و آوا که هر دو به دلایل مختلف تنها هستند، با هم ملاقات می کنند و جرقه هایی بین آنها رخ میدهد. در طول یک ماه قمری، علیرغم میراث روابط گذشته آوا و آشفتگی عاطفی علی در ازدواج شکست خورده اش، ارتباطی عمیق شروع به رشد می کند.
2022
داستان همسرم
همین حالا ببینید
ژاکوب استور، ناخدای دریایی، در یک کافه با یکی از دوستانش شرط بندی می کند که با اولین زنی که وارد آن مکان می شود ازدواج کند.
2021
تنها با هم
همین حالا ببینید
دو غریبه که درگیر روابط بدی هستند در همان ایالت نیویورک ساکن یک Airbnb میشوند.
2022
آسمان همه جا هست
همین حالا ببینید
یک نوازنده خجالتی و نوجوان، پس از مرگ خواهر بزرگترش سعی می کند همه چیز را کنار هم نگه دارد.
2022
زندگی در یک سال
همین حالا ببینید
این فیلم درباره دارین 17 ساله است که متوجه می شود دوست دخترش در حال مرگ است. او تصمیم می گیرد در آخرین سالی که از او باقی مانده، یک زندگی کامل به او بدهد.
2020
قاتل دخترم
همین حالا ببینید
پدری برای دهه ها مبارزه می کند تا قاتل دخترش را در فرانسه و آلمان به دست عدالت بسپارد، قبل از اینکه دست به اقدامات شدید بزند.
2022
گلادبک - بحران گروگان گیری
در آگوست 1988، دو سارق مسلح بانک، پلیس آلمان و هلند را به مدت 54 ساعت درگیر در یک درام گروگان گیری که پایان بدی داشت می کنند.
2022
بدون فضای امن
همین حالا ببینید
No Safe Spaces ادعا می کند که سیاست هویت و سرکوب آزادی بیان در هر بخش از جامعه گسترش یافته و آمریکا را تهدید به تجزیه می کند.
2019
استودیو مارول - مونتاژ یک جهان
نگاهی به داستان پشت مارول استودیو و دنیای سینمایی مارول، شامل مصاحبهها و فیلمهای پشت صحنه از تمام فیلمهای مارول، فیلمهای مارول وان شات و «ماموران مارول S.H.I.E.L.D
2014
به هیچ کس اعتماد نکنید - شکار پادشاه رمزارز
گروهی از سرمایهگذاران در تلاش برای کشف قفل مرگ مشکوک مولتیمیلیونر ارز دیجیتال، جری کاتن و گمشده 250 میلیون دلاری که فکر میکنند او از آنها دزدیده است، به کاراگاه تبدیل شدند.
2022
شمشیر زن نابینا
همین حالا ببینید
فیلم داستان یک شمشیر زن نابینا است که با "نی یان" دختری جوان در یک رستوران آشنا می شود، ولی به تدریج درگیر یک ماجرای تاریک، پیچیده و خشونت بار می شود و ....
2022
طعمه
همین حالا ببینید
داستان پیدایش شکارچی در ملت کومانچ در 300 سال پیش. نارو، یک زن جنگجوی ماهر، برای محافظت از قبیله خود در برابر یکی از اولین شکارچیان بسیار تکامل یافته که روی زمین فرود آمده، می جنگد.
2022
مرگ بر شاه
همین حالا ببینید
یک خواننده رپ معروف که از صنعت موسیقی و فشارهای سلبریتی بودن سرخورده شده است، شهر و حرفه خود را پشت سر می گذارد تا خود را در یک جامعه کشاورزی در شهر کوچک بیابد.
2022
مرد خاکستری
همین حالا ببینید
هنگامی که ماهرترین عامل سیا که هویت واقعی اش مشخص نیست، به طور تصادفی اسرار تاریک آژانس را فاش می کند، یک همکار سابق روانی جایزه ای را برای سر او می گذارد و یک شکار جهانی توسط قاتلین بین المللی به راه می افتد.
2022
تسخیر پندل هیل
همین حالا ببینید
بر اساس لوکیشن خالی از سکنه پندل هیل در لنکاوی انگلستان، مکانی که در قلب یک سری از شکارهای بدنام و خونین جادوگران در سال 1612 قرار داشت... مغزهای ترسناک
2022
خواهر گمشده
همین حالا ببینید
وقتی شارون بالاخره خواهرش ریون را که از هم جدا شده بودند پیدا میکند، از اینکه دوباره با هم هستند خوشحال میشود. تا اینکه شک میکند که ریون اصلا خواهر او نیست، بلکه یک شیاد فرصتطلب است.
2019
قتل در تاکستان
همین حالا ببینید
زنی سعی می کند از دختر نوجوانش که هدف قلدرهای ناشناس قرار می گیرد محافظت کند.
2020
گروگان خانه
همین حالا ببینید
هنگامی که یک مشاور ملکی جاه طلب و دخترش در یک مراسم عمومی نمایش خانه گروگان گرفته می شوند، باید با یکدیگر همکاری کنند تا از گروگان گیران خود پیشی بگیرند.
2021
شب طولانی - پیمان
همین حالا ببینید
آخر هفته آرام یک زوج فداکار زمانی که یک فرقه کابوس وار و رهبر دیوانه آنها برای تحقق یک پیشگویی آخرالزمانی می آیند، چرخشی عجیب به خود می گیرد.
2022
مترسک های ترسناک 2
همین حالا ببینید
چند روز پس از اتفاقات نسخه اصلی فیلم، اتوبوس یک تیم بسکتبال قهرمان در آخرین روز از دوران دیوانه کننده 23 روزه خود، مورد حمله کریپر، موجود وحشتناک بالدار و گوشتخوار قرار می گیرد.
2003
نقاشی رنگ روغن فصل 1
همین حالا ببینید
آموزش نقاشی با رنگ روغن
2016
آشپزی پایه برای گوگولی ها
این یک برنامه آشپزی است که به ایجاد دانش و درک از سبک ها و تکنیک های اولیه آشپزی اختصاص دارد.
2018
تمرین با مربی علی
همین حالا ببینید
چه مبتدی باشید و چه پیشرفته، چه در خانه ورزش میکنید یا در باشگاه، من و افرادم از شما با تمرینات عمومی که برای رسیدن شما به فرم مطلوب طراحی شدهاند، شما را همراهی میکنیم.
2017
اصول اولیه تجهیزات بدنسازی
رابرت بالکامب از تیم Matrix Fitness اصول اولیه تجهیزات قدرتی در مرکز دانشجویی جدید کارترزویل را بررسی می کند.
2013
نکات و ترفندهای طراحی گرافیک
جان مک وید، بنیانگذار Before & After و نویسنده ارشد سابق در LinkedIn Learning، مجموعهای را ارائه میکند که بر تمام زمینههای طراحی تاثیر میگذارد و به طراحان جدید و قدیمی کمک میکند تا مهارتهای خود را تقویت کنند و آثار قدرتمندتری خلق کنند.
2016
روبیکون
همین حالا ببینید
به دنبال یک فاجعه در زمین، این سیاره در یک مه سمی پوشیده شده است. خدمه ایستگاه فضایی باید تصمیم بگیرند که آیا جان خود را برای رسیدن به خانه و جستجوی بازماندگان به خطر بیندازند یا در سیستم همزیستی جلبکی" در ایستگاه امن بمانند."
2022
شیفت صبح
همین حالا ببینید
داستان پدری سخت کوش و یقه آبی که فقط می خواهد یک زندگی خوب برای دختر 8 ساله تیز هوشش فراهم کند. کار معمولی او در نظافت استخر دره سن فرناندو، پوششیست برای منبع درآمد واقعی او: شکار و کشتن خون آشام ها.
2022
آخرین بازماندگان
همین حالا ببینید
پدر و پسری که 20 سال است دور از همه زندگی می کنند، با یک فرد خارجی روبرو می شوند که تهدید می کند مدینه فاضله ای را که ساخته اند نابود خواهد کرد.
2022
مالنازیدوس - دره مردگان
همین حالا ببینید
ماه ها نبرد خونین، هزاران کشته در سنگرها بر جای گذاشت. یان لوزانو، کاپیتان تیپ پنجم در حین انجام ماموریتی که به او سپرده شده بود، به همراه یک راننده جوان به اسارت جوخه حریف افتاد. با ظهور یک دشمن ناشناخته جدید، احتمال اعدام به زودی از بین خواهد رفت. هر دو طرف رقیب باید متحد شوند و نفرت متقابل خود را کنار بگذارند تا زنده بمانند.
2022
جای اشتباه
همین حالا ببینید
یک آشپز متامفتامین، رئیس پلیس سابق یک شهر کوچک را شکار می کند تا قبل از اینکه بتواند شهادتی را علیه خانواده اش ارائه دهد، او را ساکت کند، اما در نهایت با بیش از آنچه که برایش چانه زده بود، روبرو می شود.
2022
قدرت
همین حالا ببینید
سال 1974، یک پرستار جوان مجبور می شود در شیفت شب در بیمارستانی در حال فروپاشی کار کند، زیرا معدنچیان اعتصابی برق را در سراسر بریتانیا قطع می کنند. اما درون دیوارها چیز وحشتناکی در کمین است که او و همه اطرافیانش را تهدید می کند.
2021
دختران گمشده
همین حالا ببینید
مانند مادربزرگش و قبلتر از او مادرش جین، وندی باید از چنگ پَن و قولی به او داده است بگریزد.
2022
قلعه شانگهای
همین حالا ببینید
در سال 2035، بیگانگان شهرهای بزرگ در سراسر جهان را نابود کردند تا ژیانتنگ، منبع اصلی انرژی خود را به دست آورند. آیا شانگهای قادر خواهد بود از خود دفاع کند و حتی ممکن است یک ضد حمله انجام دهد؟
2019
مردان
همین حالا ببینید
زن جوانی پس از مرگ شوهر سابقش برای تعطیلات انفرادی خود به حومه شهر انگلیس می رود.
2022
پنجه
همین حالا ببینید
دو دوست که مجبور می شوند شب را در شهر ارواح بگذرانند، توسط یک شکارچی ماقبل تاریخ شکار می شوند.
2021