نتیجه ای یافت نشد!

توضیحات بیشتر:

بازیگران:

Adam Carolla Dennis Prager Jordan B. Peterson

نویسنده:

John Sullivan

کارگردان:

Justin Folk

ژانر فیلم:

مستند

مناسب برای سنین:

+ 13

سال ساخت:

2019

کشور سازنده:

آمریکا

زبان:

انگلیسی

داستان فیلم:

No Safe Spaces ادعا می کند که سیاست هویت و سرکوب آزادی بیان در هر بخش از جامعه گسترش یافته و آمریکا را تهدید به تجزیه می کند.

کشتن برای عشق
همین حالا ببینید
مستند, جنایی
قتل هولناک نانسی و درک هیسوم در سال 1985 یک جنجال رسانه ای بین المللی بود. خانواده هیسوم ها ثروتمند و اعضای محترم جامعه ویرجینیا بودند و محکومیت به قتل دخترشان الیزابت و دوست پسر آلمانی اش ینس سورینگ موج شوک را در جامعه روستایی شهرستان بدفورد ایجاد کرد. الیزابت و جنز در یک برنامه دانشگاهی برای ...
2016
کاری که جنیفر انجام داد
همین حالا ببینید
مستند, جنایی
هنگامی که جنیفر پان با 911 تماس می گیرد و گزارش می دهد که والدینش تیرباران شده اند، او به کانون اصلی یک پرونده جنایی جذاب تبدیل می شود...
2024
صنعت غذا 2
همین حالا ببینید
مستند, news
رابرت کنر و ملیسا روبلدو با نویسندگان مایکل پولان و اریک شلوسر همکاری می کنند تا کارایی و آسیب پذیری های صنایع غذایی مدرن را بررسی کنند.
2023
ببرهای در حال ظهور
همین حالا ببینید
مستند
جمعیت ببرها در هند به طور قابل توجهی افزایش یافته است، به طوری که این حیوانات از قلمروهای جنگلی خود به مناطق مسکونی مجاور نیز قدم میگذارند. این امر نشاندهنده موفقیت چشمگیر تلاشهای حفاظتی برای احیای این گونه نمادین است...
2024
آخرین حمله به ومبلی
همین حالا ببینید
مستند, ورزشی
شکست دراماتیک انگلیس در پنالتی مقابل ایتالیا و هرج و مرج در حالی که هزاران هوادار بدون بلیت سعی کردند به ورزشگاه ومبلی یورش ببرند.
2024
زندگی با پلنگ ها
همین حالا ببینید
مستند
یک گروه فیلمبرداری در سفری جذاب، دو توله پلنگ را از دوران کودکی تا بزرگسالی آنها، از نزدیک دنبال میکنند و…
2024
آکوارلا
همین حالا ببینید
مستند
آب و یخ در بسیاری از اشکال قدرتمندشان در سراسر جهان نشان داده شده است...
2018
سفر شگفت انگیز جیانیس
همین حالا ببینید
ورزشی, مستند
داستان جیانیس آنتتوکومپو، فوق ستاره جهانی NBA، از خیابان های آتن تا تبدیل شدن به قهرمان NBA و دو بار برنده ی MVP لیگ...
2024
آرنولد و سیلوستر دو رقیب دوست و اسطوره
مستند
TMZ به طور انحصاری با آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه می نشیند و آنها برای اولین بار در مورد اینکه چگونه رقابت شدید آنها منجر به این شد که دو نماد هالیوود برای همیشه با هم دوست و برادر باشند صحبت می کنند.
2024
مسافر تیشه به دست
همین حالا ببینید
مستند, جنایی
این مستند تکان دهنده داستان به اوج رسیدن یک عشایر خوش شانس و تبدیل شدنش به یک ستاره تا افول او که که منجر به زندانی شدنش شد را به تصویر می کشد.
2023
ببر 2024
همین حالا ببینید
مستند
پرده بر روی مورد احترام ترین و کاریزماتیک ترین حیوان سیاره ما برمی دارد و بینندگان را به سفر در کنار آمبر، ببر جوانی که توله هایش را در جنگل های افسانه ای هند بزرگ می کند، دعوت می کند.
2024
همه آن چیزی که نفس میکشد
مستند
در میان پسزمینه تاریک هوای آخرالزمانی دهلی و تشدید خشونت، دو برادر زندگی خود را وقف محافظت از یکی از قربانیان دوران آشفته میکنند: پرندهای که به نام بادبادک سیاه شناخته میشود.
2022
پس لرزه
همین حالا ببینید
مستند
پس از مرگ دو زن جوان به دلیل عوارض زایمان، دو خانواده داغدار فعالان، زایمانکنندگان و پزشکان را وادار میکنند تا یکی از مهمترین بحرانهای امروز آمریکا را در نظر بگیرند: بحران سلامت مادران ایالات متحده.
2022
پس از حمله
همین حالا ببینید
مستند
ساکنان محلی و هزاران گردشگر هر تابستان به کیپ کاد هجوم میآورند، در حالی که علم را برای تحقیق دنبال میکنند، با این واقعیت نگرانکننده جدید کوسهها دست و پنجه نرم میکنند.
2023
نفوذی مخفیانه در کره شمالی
مستند, دلهره آور
یک تریلر مخفی واقعی در مورد دو مرد معمولی است که برای نفوذ به مخفیانه ترین و وحشیانه ترین دیکتاتوری جهان: کره شمالی، یک ماموریت ده ساله بسیار خطرناک را آغاز می کنند.
2020
شهر اشغالی
همین حالا ببینید
مستند, تاریخی, جنگی
سفری از جنگ جهانی دوم تا سالهای اخیر همهگیری و اعتراض و تأملی تحریکآمیز و تأییدکننده زندگی در مورد حافظه، زمان و آنچه که وجود دارد...
2023
افق
همین حالا ببینید
مستند
هدف این طرح مستندسازی غنای فرهنگی پادشاهی و برجسته کردن داستان های موفقیت شهروندان سعودی است.
2024
گروه خونین صدم
همین حالا ببینید
مستند
به قهرمانان گروه بمب 100 احترام می گذارد.
2024
فریدا
همین حالا ببینید
مستند, انیمیشن
سفری جادویی به زندگی هنرمند نمادین فریدا کالو، که از زبان خودش از خاطرات، نامهها، مقالهها و مصاحبهها روایت میشود...
2024
گربه وحشی
همین حالا ببینید
مستند
یک سرباز جوان بریتانیایی که از جنگ در افغانستان برمیگردد، با افسردگی و PTSD دست و پنجه نرم میکند، وقتی با یک دانشمند آمریکایی ملاقات میکند، فرصتی دوباره در جنگلهای بارانی آمازون پیدا میکند و با هم بچهای یتیم را پرورش میدهند.
2022
شوگا در مسیر روز دی
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی, موسیقی
ستاره BTS SUGA را در حالی که در سراسر جهان در جستجوی الهامات موسیقی برای آلبوم بعدی خود D-DAY، از سئول تا توکیو، لاس وگاس، و فراتر از آن، سفر می کند، دنبال می کند.
2023
تونل کبوتر
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی
زمانی که لو کاره آخرین و شخصی ترین مصاحبه خود را انجام می دهد، شش دهه را در بر می گیرد که با فیلم های آرشیوی کمیاب و حکایات دراماتیک قطع شده است. این در برابر پس زمینه طوفانی جنگ سرد که تا به امروز گسترش یافته است.
2023
حیات وحش
همین حالا ببینید
مستند
پرترهای از محیطبانان کریس و داگ تامپکینز که در حال مبارزه با آنها برای حفظ یکی از آخرین مکانهای واقعاً وحشی روی زمین هستند.
2023
ماشین زمان کیهانی ناشناخته
مستند
تیمی از مهندسان و دانشمندان را در یک ماموریت بلندپروازانه برای پرتاب تلسکوپ فضایی جیمز وب و انجام جهش عظیم بعدی در درک جهان دنبال می کند.
2023
رونی اوسالیوان
همین حالا ببینید
مستند
این فیلم بر درک نابغه بازیکنان تمرکز میکند، گذشته او را از طریق فیلمهای خانوادگی آرشیو روشن میکند و میزان شهرت او را از اوایل نوجوانی و چالشهای ذهنی که در جستجوی کمال بر آن غلبه کرده است، نشان میدهد.
2023
اردوگاه شجاعت
همین حالا ببینید
مستند, داستان کوتاه, جنگی
در این مستند، دختری که به دلیل جنگ در اوکراین آواره شده است، به همراه مادربزرگش به یک اردوگاه تابستانی در کوه های آلپ می رود و محدودیت های شجاعت خود را محک می زند.
2023
مسابقه تا قله
همین حالا ببینید
مستند, ماجراجویی, ورزشی
کوهنوردان نترس آلپ، اولی استک و دنی آرنولد وارد رقابتی مرگبار می شوند تا رکوردهای سرعت را در جبهه های شمالی کوه های آلپ سوئیس ثبت کنند.
2023
استاتز
همین حالا ببینید
مستند
هیل و درمانگرش را دنبال کنید زیرا او بحثهای صریح در مورد سلامت روان و حملات اضطرابی که به طور فزایندهای بدتر میشود مربوط به تبلیغ فیلم است که شغل رویایی او را به یک کابوس تبدیل کرده است.
2022
تایسون فیوری - رستگاری
همین حالا ببینید
مستند, ورزشی
تایسون فیوری، یکی از بزرگترین سنگینوزنهای تاریخ. در جامعه مسافرتی متولد شده، مبارزه در خون تایسون است. فیوری که به افتخار اسطوره بوکس، مایک تایسون، نامگذاری شد، برای عظمت مقدر بود. تایسون با تبدیل شدن به قهرمان خطی سنگین وزن جهان در سال 2015، هدف زندگی خود را به پایان رساند. با این حال، با وجود شکست ناپذیری در رینگ، بزرگترین دوربین نبرد او... همه را بخوانید
2022
خانه تکه تکه
همین حالا ببینید
مستند
کودکان و کارکنان در نوع خاصی از خانه: موسسه ای برای کودکانی که در انتظار تصمیمات حضانت دادگاه از خانه های خود خارج شده اند. کارکنان تمام تلاش خود را می کنند تا زمانی را که کودکان در آنجا می گذرانند ایمن و حمایت کنند.
2022
دیوارهای رویایی
همین حالا ببینید
مستند
پایان بازسازی طولانی مدت هتل افسانه ای چلسی تا حدی آرزو و تا حدودی مورد ترس هنرمندانی است که هنوز در آنجا زندگی می کنند. این فیلم به ما امکان دسترسی به آپارتمان های آنها را می دهد و گذشته را با حال در هم می آمیزد.
2022
تومیک مرد عنکبوتی پاریس
مستند, جنایی
سارق پشت سرقت از موزه هنر مدرن پاریس در سال 2010 می گوید که چگونه بزرگترین سرقت هنری در تاریخ فرانسه را انجام داد.
2023
دیوید هولمز پسری که زنده ماند
مستند
مستندی از دنیل رادکلیف و بدلکارش دیوید هولمز که دوستی نزدیکشان دچار حادثه ای می شود که زندگی را تغییر می دهد.
2023
آتش عشق
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی
کاتیا و موریس کرافت، دانشمندان و عاشقان بی باک در یک انفجار آتشفشانی جان خود را از دست دادند و همان کاری را انجام دادند که آنها را گرد هم آورد: کشف اسرار آتشفشان ها با ثبت انفجاری ترین تصاویر ثبت شده تا کنون.
2022
هیگیتا مسیر عقرب
همین حالا ببینید
مستند, ورزشی
این تیم از آغاز فروتن تا ظهور اسطوره فوتبال، رنه هیگویتا کلمبیایی را دنبال میکند. از دوران حرفهای نمادین او گرفته تا جنجال های شخصی اش که به هویت «عقرب» تبدیل می شود.
2023
آتشفشان نجات از واکاری
همین حالا ببینید
مستند
این مستندشجاعت و تاب آوری انسان پس از یک فاجعه غم انگیز آتشفشان در نیوزیلند را به تصویر می کشد.
2022
حیله گر
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی
نزدیک به پنجاه سال کار پربار سیلوستر استالونه، که میلیون ها نفر را سرگرم کرده است، در نگاهی صمیمی از بازیگر، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده، به موازات داستان زندگی الهام بخش او، به صورت گذشته نگر دیده می شود.
2023
تام کروز آخرین ستاره فیلم
مستند
از «تاپ گان» تا «ماموریت غیرممکن»، تام کروز با به خطر انداختن جان و دست و پا خود برای انجام بدلکاری های مرگبار، به بزرگترین ستاره سینمای جهان تبدیل می شود.
2023
شیطان در محاکمه
همین حالا ببینید
مستند, جنایی, ترسناک
این مستند تاریک با استفاده از بازسازی ها و فیلم های خانگی، به بررسی در اختیار داشتن ظاهری پسر جوان و قتل وحشیانه ای می پردازد.
2023
لواندوفسکی نیزنانی
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی, ورزشی
این فیلم مسیری را که مرد جوانی به نام لواندوفسکی از شهر کوچکی در لهستان طی کرد تا تبدیل به یکی از بهترین فوتبالیست های زمان خود شود را نشان می دهد.
2023
دزدان بانک آخرین سرقت بزرگ
مستند, جنایی
عاملان معروف ترین سرقت از بانک آرژانتین از طریق مصاحبه هایی چگونگی و چرایی عملیات دیدنی سال 2006 را شرح دادند.
2022
برای پایان دادن به تمام جنگ ها اوپنهایمر و بمب اتم
مستند
برای پایان دادن به تمام جنگ ها: اوپنهایمر و بمب اتم یک مستند داستانی است که به بررسی این موضوع می پردازد که غرور و انگیزه بی امان یک مرد چگونه می تواند ماهیت یک جنگ را برای همیشه تغییر دهد. اختراع او منجر به مرگ صدها هزار نفر و ایجاد هیستری توده ای شد. نمایش می دهد که تلاش های همان مرد برای مهار پیامدهای اختراعش، او را منحوس کرده و او را منحوس کرد و او را به مسیری از نا امیدی سوق می دهد.
2023
سر الکس فرگوسن-هیچ وقت تسلیم نشو
مستند
نگاهی به زندگی و افسانه الکس فرگوسن ، سرمربی منچستریونایتد.
2021
مارول استودیو - گسترش جهان
مستند, داستان کوتاه
نگاهی هیجانانگیز به آینده استودیو مارول شامل تصاویری که قبلاً دیده نشدهاند و داستانها و فیلمسازان مجموعههای آینده شبکه دیزنی+.
2019
استودیو مارول - مونتاژ یک جهان
مستند, تاریخی
نگاهی به داستان پشت مارول استودیو و دنیای سینمایی مارول، شامل مصاحبهها و فیلمهای پشت صحنه از تمام فیلمهای مارول، فیلمهای مارول وان شات و «ماموران مارول S.H.I.E.L.D
2014
به هیچ کس اعتماد نکنید - شکار پادشاه رمزارز
مستند, جنایی
گروهی از سرمایهگذاران در تلاش برای کشف قفل مرگ مشکوک مولتیمیلیونر ارز دیجیتال، جری کاتن و گمشده 250 میلیون دلاری که فکر میکنند او از آنها دزدیده است، به کاراگاه تبدیل شدند.
2022
سلطان اتو
همین حالا ببینید
مستند, ورزشی
در تابستان 2004، تماشاگران با ناباوری به تیم ملی فوتبال یونان نگاه می کردند؛ کشوری که پیش از این هرگز یک مسابقه را هم در یک تورنمنت بزرگ برنده نشده بود، غولهای فوتبال جهان را از پای درآورد تا نامحتملترین قهرمان اروپا شود. معمار پشت سر این پیروزی بیسابقه، مربی افسانهای فوتبال آلمان «سلطان» اتو ریهاگل بود.
2021
آ-ها - فیلم مستند
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی, موسیقی
این فیلم، گروه موسیقی A-Ha را در تور دنبال می کند و داستان کاملی را بیان می کند که چگونه سه مرد جوان رویای ناممکن خود را برای تبدیل شدن به ستاره های پاپ نروژی دنبال کردند. وقتی Take On Me در سال 1985 به رتبه 1 بیلبورد در ایالات متحده رسید، این رویا به حقیقت پیوست؛ البته آیا واقعا این اتفاق افتاد؟
2021
کلاهبردار تیندر
همین حالا ببینید
مستند, جنایی
او با ظاهر شدن به عنوان یک غول الماس ثروتمند، زنان را به صورت آنلاین جلب می کرد. سپس آنها را با میلیون ها دلار فریب می داد. اکنون برخی از قربانیان برای پس گرفتن آن ها اقدام کرده اند.
2022
هری پاتر داستان جادو
همین حالا ببینید
مستند
در آستانه نمایشگاه هری پاتر: تاریخچه جادو، J.K. رولینگ به پشت صحنه کتابخانه بریتانیا می رود تا برخی از همتایان واقعی شخصیت هایش را آشکار کند..
2017
هری پاتر بیستمین سالگرد بازگشت به هاگوارتز
مستند, خانوادگی
اعضای بازیگران همه فیلم‌های «هری پاتر» در یک برنامه ویژه گذشته‌نگر برای جشن گرفتن سالگرد اولین فیلم، شامل مصاحبه‌ها و گفتگوهای بازیگران، دوباره گرد هم می‌آیند.
2022
جانگو و جانگو
همین حالا ببینید
Documentary
ادای احترامی به کارگردان ایتالیایی دهه 1960 سرجیو کوربوچی و کارگردان معاصر کوئنتین تارانتینو که دوره ای به یاد ماندنی در سینمای ایتالیا را با حساسیت امروز بازگو می کند.
2021
بنکسی و جنبش هنر خیابانی
مستند
این فیلم مستند به بررسی فعالیت های یک هنرمند ناشناس با نام مستعار بنکسی میپردازد که به عنوان بدنامترین هنرمند خیابانی جهان شناخته می شود. بنکسی با پنهان نگهداشتن هویت واقعی خود، جنبش هنری جدیدی را پایه گذاری کرده است که…
2020
غواصی با دلفین ها
همین حالا ببینید
مستند
موج گشت و گذار با دلفین ها در آفریقای جنوبی گرفته تا رقصیدن با نهنگ ها در هاوایی ، فیلمسازان به اعماق می روند تا دنیایی جدید از رازهای اقیانوس را نشان دهند و…
2020
در حال تبدیل شدن
همین حالا ببینید
مستند
با خانم میشل اوباما ، بانوی اول سابق ، در یک مستند صمیمی زندگی ، امیدها و ارتباطش را با دیگران در طول تور کتابش در سال 2019 برای "شدن" همراه شوید.
2020
صخره دلفین
همین حالا ببینید
مستند, خانوادگی
این فیلم مستند داستان برخی از حیوانات جذاب این سیاره ی سرخ را به تصویر میکشد که در زیر دریا زندگی میکنند ، داستان درباره ی یک دلفین جوان بهنام اکو است که مشکلاتی دارد. به نظر می رسد اکو ، یک دلفین جوان اقیانوس آرام ، بیشتر به دنبال کشف صخره مرجانی دیدنی خود است تا یادگیری زنده ماندن در آن. اما درسهایی از خانواده او ممکن است اکو را تشویق کند تا بر نقش حیاتی خود در جامعه دریایی مسلط شود و…
2018
جنگ کنسول
همین حالا ببینید
مستند
سال 1990 بود: Sega ، شرکت استارتاپ گیمینگ. تیمی را برای مقابله با نینتندو ، بزرگترین شرکت بازی های ویدیویی جهان ، گرد هم آورد. برادری درگیری یا شکستن برادر در برابر برادر ، سونیک در برابر ماریو و سرمایه داری آمریکایی در برابر سنت ژاپنی.
2020
من گرتا هستم
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی
این مستند در مورد گرتا تونبرگ ، دختر نوجوانی از سوئد و فعال در زمینه حفاظت از منابع آب و هوایی. این مستند در جریان جنگیدن گرتا برای آگاه کردن مردم ، او را دنبال می کند. او تلاش می کند مردم را وادار کند تا درباره مشکلات زیست محیطی جهان به دانشمندان گوش دهند.
2020
شخص سوم
همین حالا ببینید
مستند, درام
سوزان ، یک زن عرب- اسرائیلی است ، وقتی او هویت خود را در 35 سالگی کشف می کند متوجه میشود که باید بین جنسی که با آن متولد شده است و هویت واقعی اش یکی را انتخاب کند و برای همیشه خود را تغییر دهد...
2015
سان پا: گناهان ناجی
همین حالا ببینید
مستند, جنایی
2020
آلپ نورد
همین حالا ببینید
مستند
مارک آندره لکلرک به تنهایی و به دور از مرکز توجه صعود می کند. این جوان 23 ساله با روحیه آزاد برخی از جسورانه ترین صعودهای انفرادی تاریخ را انجام می دهد. بدون دوربین و بدون حاشیه برای خطا، رویکرد Leclerc جوهر ماجراجویی انفرادی است…
2021
مستند ول
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی
مستندی با محوریت زندگی روزمره ویل کیلمر بازیگر ، که شامل سکانس های دیده نشده از او طی 40 سال کارنامه کاری اش است.
2021
راه یونایتد
همین حالا ببینید
مستند, تاریخی, ورزشی
تاریخچه منچستریونایتد ، با استفاده از فیلم هایی که تا به حال دیده نشده.
2021
اسرار مردگان - استخوانهای بن فرانکلین
مستند, تاریخی, معمایی
2015
انقراض فیل آسیایی
همین حالا ببینید
مستند, talk-show
0
1997
فیل
همین حالا ببینید
مستند, ماجراجویی, بیوگرافی
این فیلم مستند داستان یک فیل آفریقایی بهنام شانی و پسرش جومو را روایت میکند که گلهی آنها در یک سفر حماسی در کویر کلاهاری هستند و…
2020
مستند دیگو مارادونا
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی, ورزشی
دیگو مارادونا، فیلمی مستند، بیوگرافی و ورزشی، محصول سال 2019 کشور بریتانیا به کارگردانی آصف کاپادیا است.
2019
پروژههای عظیم چین شبکه زیرزمینی پکن 5
مستند
0
2012
شدیدترین حمله فالکلند
همین حالا ببینید
مستند
0
2012
دنیای مخفی دزدی از مغازه
مستند
0
2009
گربهسانان - خانوادهای شگفتانگیز
مستند
0
2015
ارنست همینگوی: کشتی با زندگی
مستند, بیوگرافی
0
1998
به من اعتماد کن، من دکتر هستم
مستند
0
2013
تیموتی اسپال همیشه در دریا - ساحل خدایان
مستند
0
2012
تیموتی اسپال همیشه در دریا - گوزنها در کنار دریا
مستند
0
2012
سیاره یخ زده - تا انتهای زمین
مستند
0
2016
فانخیو: مردی که ماشین ها را رام خود کرد
مستند, بیوگرافی, ورزشی
داستان در مورد زندگی خوان مانوئل فانجیو قهرمان جهان در رشته فرمول یک را روایت می کند و…
2020
موچو موچو آمور: افسانه والتر مرکادو
مستند
هنگامی که والتر درصدد این است که میراث فراموششده خود را احیا کند . تصمیم میگیرد مزارع نیشکر خود را….
2020
آرزوی رابین
همین حالا ببینید
مستند, بیوگرافی
این مستند دربارهی اتفاقات بزرگترین کمدین دوران تاریخ سینما ، رابین ویلیامز است. نگاهی صمیمانه به زندگی رابین و آرزوهای او…
2020
باتلاق
همین حالا ببینید
مستند
پشت صحنه هایی از مکالمات اعضای معترض بنیاد خانه آزادی امریکا،و رایزنی های آنها برای یافتن هم پیمان و دوست در دو حزب.
2020