نتیجه ای یافت نشد!

شرایط و قوانین حاکم بر سرویس
با سلام و درود خدمت شما کاربر عزیز، از اینکه سایت هاب ویژن را انتخاب کرده اید کمال تشکر را داریم. امید است با همراهی شما و استفاده از نظرات سازنده شما، تجربه بهتری از استفاده سایت برای شما ایجاد نماییم.

ثبت نام پس از مطالعه این قوانین و مقررات به منزله پذیرش و موافقت کاربر با قوانینی که در ذیل آمده است میباشد. این توافقنامه به معنای امضا بین سایت هاب ویژن و کاربر است و رعایت یکایک مفاد آن برای طرفین الزامی است. لازم به ذکر است در صورت نقض هر یک از مفاد این توافقنامه توسط کاربر، هاب ویژن مجاز است دسترسی کاربر را مسدود یا معلق نماید. این قوانین ممکن است در آینده شامل تغییرات جزیی و یا کلی شود لذا کاربران می‌بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین سایت هاب ویژن در این توافقنامه داشته باشند تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوند. بدیهی است کاربران ملزم به رعایت قوانین این توافقنامه و تمامی تغییرات در مفاد آن بوده و در صورت نقض قوانین هیچگونه عذری از طرف کاربر، منجمله عدم اطلاع از قوانین و یا تغییرات انجام شده، پذیرفته نخواهد بود..
۱- سرویس هاب ویژن هیچگونه حقی از جمله مالکیت بر محتواهای موجود بر روی سایت، فروش و انتشار یا پخش عمومی این محتواها را برای کاربر در نظر نمیگیرد.

۲- کاربر حق دانلود و ارایه محتوای سرویس هاب ویژن به دیگران را ندارد و خرید و استفاده از اشتراک تنها برای خود فرد خریدار میباشد.

۳- با توجه به اینکه تیم فنی هاب ویژن رعایت تمام ملاحظات فنی سایت را در نظر گرفته است، بنابراین این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات و اختلالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری وارده به کامپیوتر، گوشی و تبلت هوشمند کاربر ندارد.
۴- مدیریت و مسئولیت محتوای موجود بر روی سرویس هاب ویژن منحصراً در اختیار این سایت است، لذا هاب ویژن مختار است در صورت صلاحدید در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند و با بخشی یا کل محتوا را حذف نماید.

۵- در اشتراک‌های ماهیانه هاب ویژن، هر یک ماه مساوی با ۳۰ روز محاسبه ‌می‌شود.

۶- در خصوص هر گونه خرید اشتباه در هاب ویژن، تمامی ضرر زیان‌ها به عهده کاربر ‌‌است و هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه هاب ویژن نخواهد بود.