نتیجه ای یافت نشد!

داکوتا
همین حالا ببینید
خانوادگی
این فیلم درباره کیت بیوهای است که شوهرش را در جنگ افغانستان از دست داده است و در تلاش است تا مزرعه شهر کوچک خود را با دخترش حفظ کند و در عین حال اداره آتشنشانی داوطلبانه محلی را نیز اداره میکند.
2022
افسانه پرنسس کاگویا
همین حالا ببینید
انیمیشن, درام, خانوادگی
در ساقه یک بامبو درخشان دخترکی پدیدار می شود که یک بامبوشکن آن را مییابد و توسط خود و همسرش نگهداری و بزرگ میشود...
2013
انکانتو - دوبله
همین حالا ببینید
انیمیشن, کمدی, خانوادگی
این فیلم با محوریت یک دختر جوان و خانواده اش در کلمبیا است که همگی دارای قدرت جادویی هستند اما متاسفانه دختر جوان هیچ قدرتی ندارد......
2021
نیمار - دوبله
همین حالا ببینید
کمدی, خانوادگی
کونجوا و دوستش سینتو دوست پشمالوی جدیدی به نام نیمار را وارد زندگی خود می کنند. آنها نمی دانستند که زندگی آنها در شرف وارونه شدن است.
2023
فندق شکن و فلوت جادویی
همین حالا ببینید
انیمیشن, خانوادگی, تخیلی
انیمیشن فندوق شکن و فلوت جادویی در باره ماری است که شب تولدش آرزو می کند که اسباب بازی هایش زنده شود. جورج فندق شکن یکی از اسباب بازی های مار است که طلسم شده و در حقیقت شاهزاده سرزمین گل هاست.آن ها تلاش می کنند سرزمین گل ها را از دست موش ها نجات دهند
2022
پسر موش کور روباه و اسب
همین حالا ببینید
انیمیشن, خانوادگی
یک پسر، یک موش کور، یک روباه و یک اسب را دنبال می کند، زیرا آنها دوستی غیرمنتظره ای ایجاد می کنند و با هم در جستجوی خانه پسر هستند.
2022
نینجای شطرنجی 2
همین حالا ببینید
انیمیشن, کمدی, خانوادگی
الکس و نینجا شطرنجی را دنبال کنید که برای شکار شخصیت شرور فیلیپ اپرمینت که از مجازات زندان در تایلند طفره رفته است، میروند.
2021
جایی که آهنگ ها به پایان می رسد
کمدی, درام, خانوادگی
جورجینا معلمی است که مصمم به ایجاد تغییر در زندگی کودکانی است که در کلاس درس یک مدرسه واگن در روستاهای مکزیک آموزش می دهد.
2023
افسونگر شرور-سر دسته اهریمنان
ماجراجویی, خانوادگی, تخیلی
مالفیسنت و دختر خوانده اش آرورا شروع به زیر سوال بردن پیوندهای پیچیده خانوادگی می کنند که آینده آن ها را به هم گره زده است، و این در حالی است که متحدان غیرمنتظره و نیروهای اهریمنی جدید آن ها را در جهت های مختلف سوق می دهند و آن ها را دچار چالش می کنند تا جایی که ....
2019
سنوپی تقدیم میکند مارسی بی نظیر
انیمیشن, خانوادگی, ماجراجویی
مارسی درونگرا، ارام و مهربان است. او ایده های خوبی برای کمک به دوستانش برای رسیدن به هدف هایشان دارد. اما زمانی که دنیا توجهش را جلب می کند، گفتن این ایده ها تبدیل به چالش بزرگ می شود.
2023
پدرم و پسرم
همین حالا ببینید
درام, خانوادگی
«صادق» جوانی سرکش است که پدرش او را برای تحصیل در رشته کشاورزی به استانبول فرستاده، ولی صادق در دانشگاه به فعالیتهای سیاسی مشغول بوده و تبدیل به یک خبرنگار جناح چپ در دهه 70 میشود. در صبح 12 سپتامبر سال 1980 وقتی کشور درگیر یک کودتا است آنها نمیتوانند خود را به بیمارستان و پزشک برسانند و…
2005
علائدین
همین حالا ببینید
ماجراجویی, کمدی, خانوادگی
یک گوژپشت خیابانی مهربان و یک وزیر بزرگ تشنه قدرت برای یافتن چراغ جادویی که قدرت برآوردن عمیق ترین آرزوهای آنها را دارد، رقابت می کنند.
2019
سرگذشت نارنیا سفر سپیده دم
ماجراجویی, خانوادگی, تخیلی
اینبار هم مانند دو قسمت قبلی سرزمین های نارنیا توسط نیروهای شیطانی به شدت در خطر است و بچه های انگلیسی به طریقی پا بر این سرزمین می گذارند تا بتوانند با پیدا کردن هفت شمشیر جادویی و طی یک سفر دریایی بسیار خطرناک باری دیگر منجی نارنیا شوند...
2010
عمارت متروکه - پرده ای - دوبله
کمدی, درام, خانوادگی
مادر مجردی به نام گابی عمارتی را خریداری می کند که پس مدتی متوجه می شود که این عمارت جن زده است. او یک روانشناس، یک کشیش و یک مورخ را استخدام می کند تا جن گیری کند.
2023
عمارت تسخیر شده ماپت ها
همین حالا ببینید
ماجراجویی, کمدی, خانوادگی
در شب هالووین، گونزو به چالش کشیده می شود تا یک شب را در عمارت جن زده بگذراند…
2021