نتیجه ای یافت نشد!

طبیعت تاریک
همین حالا ببینید
ترسناک
داستان یک گروه درمانی را روایت میکند که مجبور میشوند با هیولاهای گذشتهشان روبرو شوند، زمانی که یک استراحت آخر هفته، انعطافپذیری عاطفی و توانایی آنها را برای زنده ماندن آزمایش میکند.
2022
خشم بکی
همین حالا ببینید
اکشن, ترسناک, دلهره آور
دو سال پس از فرار از یک حمله خشونت آمیز، یک دختر نوجوان باید از خود در برابر یک هسته تروریستی دفاع کند.
2023
آسمان خونین
همین حالا ببینید
اکشن, ترسناک, دلهره آور
یک زن مبتلا به بیماری مرموز مجبور می شود هنگامی که گروهی از تروریست ها قصد ربودن یک پرواز شبانه بر فراز اقیانوس اطلس را دارند، دست به اقدامی برای نجات این پرواز بزند.
2021
استخر بی نهایت
همین حالا ببینید
جنایی, ترسناک, رمزآلود
جیمز و ام فاستر در حال لذت بردن از تعطیلات ساحلی همه جانبه در جزیره خیالی لا تولکا هستند، زمانی که یک حادثه مرگبار خرده فرهنگ منحرف گردشگری لذتگرا، خشونت بیپروا و وحشتهای سورئال را آشکار میکند.
2023
ردیف 19 - دوبله
همین حالا ببینید
ترسناک, دلهره آور
یک پزشک زن جوان با یک دختر 6 ساله در یک پرواز شبانه در یک طوفان وحشتناک گرفتار شده است. در یک کابین نیمه خالی، او با مرگ غیرقابل توضیح همسفرانش مواجه می شود، تسلط خود را بر واقعیت از دست می دهد و بدترین شب را زنده می کند...
2022
تقویم ظهور
همین حالا ببینید
ترسناک, دلهره آور
ایوا فلج است. دوستش سوفی در روز تولدش تقویم عجیبی را به او هدیه می دهد. این خوراکیهای سنتی نیست که وقتی هر کشو را باز میکنید، هدایای عجیب و غریبی هستند که ترسناکتر و خونینتر میشوند.
2021
خیابان ترس قسمت 1: 1994
همین حالا ببینید
درام, ترسناک, معمایی
حلقه ای از دوستان نوجوان به طور تصادفی با موجود شرور باستانی که مسئول مجموعه ای از قتل های وحشیانه است که بیش از 300 سال شهر آنها را درگیر کرده است ، روبرو می شوند. به Shadyside خوش آمدید.
2021
اینانگ
همین حالا ببینید
درام, ترسناک, رمزآلود
زنی که با یک بارداری برنامه ریزی نشده دست و پنجه نرم می کند، در ناامیدی به یک زوج مسن مرموز تبدیل می شود که قول می دهند از نوزادش مراقبت کنند.
2022
616  ویلفورد لین
همین حالا ببینید
ترسناک
مردی غمگین دو دختر نوجوان خود را به شهری جذاب و به خانه رویایی آنها منتقل می کند. به سرعت رویا به یک کابوس اجتناب ناپذیر تبدیل می شود.
2021
جن گیری امیلی رز
همین حالا ببینید
درام, ترسناک, دلهره آور
یک وکیل یک پرونده قتل از روی سهل انگاری مربوط به کشیشی را بر عهده می گیرد که یک دختر جوان را جن گیری کرده است.
2005
بومی
همین حالا ببینید
ترسناک
در یک مکان مجرد، یک زوج متاهل از طبقه بالا، دختر خانه دار اخیراً فوت شده خود را به عنوان کمک جدید استخدام می کنند، فقط برای اینکه وقتی او می خواهد آنها را از درون نابود کند، اوضاع به سمت و سویی تاریک و وحشتناک تبدیل می شود.
2022
خود جوش - دوبله
همین حالا ببینید
کمدی, درام, ترسناک
برای داستان عاشقانه ظالمانه در مورد بزرگ شدن...و منفجر شدن آماده شوید. وقتی دانشآموزان مدرسه شروع به انفجار میکنند (به معنای واقعی کلمه)، مارا و دیلن سالمندان برای زنده ماندن در دنیایی تلاش میکنند که هر لحظه ممکن است...
2021
اتاق 203
همین حالا ببینید
ترسناک
دو دوست صمیمی و هم اتاقی از ارواح انتقام جوی که در آپارتمانشان زندگی می کنند وحشت زده می شوند. بر اساس رمانی منتشر شده توسط کوبونشا و نوشته نانامی کمون.
2022
دره کلاغ
همین حالا ببینید
ترسناک, دلهره آور
دوچرخهسوار کوهستانی بنی جونز برای یک سفر آخر هفته به سمت دره کلاغ دورافتاده حرکت میکند. اما در یک تصادف وحشیانه، دوچرخهاش را از دست میدهد. او در یک کابین متروکه به شدت مجروح بیدار می شود و در آنجا با کوهنورد جوان گرتا آشنا می شود. هنگامی که دروغ ها و عقل او شروع به آشکار شدن می کند، او خود را در یک مبارزه ناامیدانه برای بقا می بیند.
2022
همسر جیکوب
همین حالا ببینید
ترسناک
آن، که با یک وزیر شهر کوچک ازدواج کرده است، احساس می کند که زندگی اش در 30 سال گذشته در حال کاهش است. مواجهه با استاد" حس جدیدی از قدرت و اشتهای او برای زندگی جسورانه به ارمغان می آورد. با این حال، این تغییر با یک بدن سنگین همراه است"
2021