نتیجه ای یافت نشد!

وان پیس فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, کمدی
لوفی، زورو و نامی خود را در جزیرهای زندانی میبینند که توسط دزد دریایی دلقک دیوانه به نام باگی اداره می شود. کوبی به تفنگداران دریایی ملحق می شود و توانایی خود را ثابت می کند.
2023
پرنده سیاه فصل 1
همین حالا ببینید
جیمی کین به 10 سال حبس در یک زندان حداقل امنیتی محکوم شده است، اما او با اف بی آی معامله می کند تا با یک قاتل زنجیره ای دوست شود. کین باید کاری کند که لری هال اعتراف کند تا اجساد هجده زن پیدا شود.
2022
خون آشام در باغ فصل 1
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
در دنیای تقسیم شده آینده، دو دختر می خواهند ممنوع را انجام دهند: انسان می خواهد ویولن بنوازد و خون آشام می خواهد دنیای گسترده تری را ببیند.
2022
سایبرپانک - اج رانرز فصل 1
یک بچه خیابانی که در تلاش برای زنده ماندن در شهر آینده است که به فناوری و تغییرات بدنی علاقه دارد. او با داشتن همه چیز برای از دست دادن، با تبدیل شدن به یک Edgerunner، یک قانون شکن مزدور که به عنوان Cyberpunk نیز شناخته می شود، زنده بماند.
2022
هیلز فصل 1
همین حالا ببینید
درام, ورزشی
این سریال داستان دو برادر و رقیب است - یکی شرور ، یا "پاشنه" ، در رینگ ؛ دیگری قهرمان یا "چهره". جنگ بر سر ارتقاء کشتی مرحوم پدرشان بود که برای جلب توجه ملی در شهر کوچک گرجستان رقابت می کرد.
2021
خاندان اژدها فصل 1 - دوبله
داستان خاندان تارگرین که 200 سال قبل از وقایع سریال بازی تاج و تخت رخ می دهد.
2022
آخرین بازمانده از ما - دوبله فصل 1
اکشن, ماجراجویی, درام
جوئل و الی، زوجی که از طریق سختی دنیایی که در آن زندگی میکنند به هم متصل شدهاند، مجبور میشوند شرایط وحشیانه و قاتلان بیرحم را در سفری در سراسر آمریکای پس از همهگیری تحمل کنند.
2023
محرمانه-لیگ افسانه ها فصل 1
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
داستان در پیلتوور آرمان‌شهری و زیرزمینی مظلوم زائون اتفاق می‌افتد، داستان منشا دو قهرمان نماد لیگ و قدرتی است که آنها را از هم خواهد پاشید
2021
پاندای کونگ فو کار - افسانه های شگفت انگیز - دوبله فصل 3
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
وقتی دوست دختر سابق شیفو، می لینگ، از کاخ جید بازدید می کند، پو تصمیم می گیرد تا آنها را با هم بازگرداند، علیرغم اینکه می لینگ اکنون منفورترین دشمن شیفو است.
2013
نه کاملا ناروال - دوبله فصل 1
انیمیشن, داستان کوتاه, ماجراجویی
ساختن رنگین کمان سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. کلپ کوچولو چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد تک شاخ بودن دارد، اما او آن را به روش خودش کشف خواهد کرد.
2023
مبدا فصل 2
همین حالا ببینید
درام, ترسناک, رمزآلود
شبی پرتنش در ناهارخوری در حالی که ساکنان و تازه واردان منتظر طلوع آفتاب هستند. ترس در خرابه های زیر خانه متیوز نفوذ می کند، زیرا جیم و تام برای ساکت نگه داشتن مسافر وحشت زده اتوبوس تلاش می کنند.
2023
عزیزترینم فصل 1
همین حالا ببینید
تاریخی, عاشقانه
گیل چی تمام تلاشش را می کند تا توجه یون جون را جلب کند اما وقتی او را با یون آئه می بیند ناامید می شود. از آنجایی که جانگ هیون به مکان هایی در سراسر کشور رفته است، گیل چی تصمیم می گیرد از او کمک بگیرد تا با مردم هانیانگ آشنا شود. جانگ هیون، گیل چای را به مکان های جالبی می برد که در آن زنان نجیب اجازه ورود ندارند. در همین حال، جانگ هیون قصد دارد شصتمین عروسی خود را برگزار کند...
2023
او- فصل اول
همین حالا ببینید
جنایی, درام
سریال او داستان جوانی را بیان می کند که سعی بر این دارد تا در جوانی قدم های درستی را گذاشته و مسیر بهتری را در سن خود انتخاب کرده باشد
2020
برف سیاه فصل 1
همین حالا ببینید
جنایی
در سال 1995 ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره نشین دریای جنوبی استرالیا ایزابل را ویران کرد. پرونده هیچوقت حل نشد قاتل هیچوقت پیدا نشد . در سال 2020، عملیات...
2023
بازی های مقدس- فصل دوم
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, درام
ارتباطی از گذشته افسر پلیس درستکاری را به سمت رئیس فراری یک گروه خلافکار می‌کشاند. با رمزگشایی اخطارها این پلیس باید بمبئی را نجات دهد و…
2019
خانه نینجاها فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, درام, تاریخی
هارو برای نجات جان کارن به هاما سان قول می دهد. ریکو، ناگی و مادربزرگشان با چالشی بی سابقه در خانه روبرو هستند.
2024
بازی مرگ فصل 1
همین حالا ببینید
درام, تخیلی
پس از تحمل هفت سال شکار بی امان شغل و مبارزه روزانه، یی جائه سرانجام تصمیم می گیرد به زندگی خود پایان دهد. پس از مرگ، او با موجودی مرموز روبرو می شود.
2023
حادثه کترینگ- فصل اول
همین حالا ببینید
جنایی, درام, ترسناک
سریال دیدنی حادثه کترینگ The Kettering Incident 2016 در مورد پزشکی معروف به نام آنا میسی (با بازی الیزابت دبیکی) است که در بیمارستانی در لندن کار می کند. او درست 15 سال قبل و با ناپدید شدن بهترین دوست خود در شهر محل زادگاهش کترینگ، این شهر را ترک کرد. اما اکنون و با گذشت سال ها تصمیم گرفته است تا بار دیگر به این شهر اسرارآمیز بازگردد. آنا به زودی متوجه میشود که پس از ناپدید شدن دوستش، دختران دیگری نیز در این شهر ناپدید شده …
2016
عکاسی طبیعت و منظره فصل 2
آموزشی
جان گرینگو عکاس برنده جوایز معتبر، تصاویر مختلف از سراسر جهان را بکار می گیرد تا فرآیند فکری پشت یک عکاسی عالی از طبیعت را به شما آموزش دهد. شما یاد خواهید گرفت که چه وسیله ای با محیطی که می خواهید عکس بگیرید مناسب است و چگونه برای نورپردازی و ترکیب بندی ایده آل برنامه ریزی کنید. جان به شما در تسلط بر نوردهی و فوکوس کمک میکند تا هم عکس بهتری بگیرید، هم با ارائه نقدهای عملی به شما آموزش می دهد تا چه طور عکس های خود را بهتر ادیت کنید.
2016
زندگی طلایی من فصل 1
همین حالا ببینید
کمدی, درام, عاشقانه
زنی شانسی برای موفقیت به دست می آورد اما در حفره ای بی انتها از زندگی خود گرفتار می شود. او به دنبال تغییر اوضاع خود و خوشبختی است.
2017
اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش فصل 1
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
پیتر پارکر، گوئن استیسی، و مایلز مورالس و ماجراجویی های آنها را دنبال کنید تا قهرمانان جوان با هالک، خانم مارول و بلک پنتر متحد شوند تا دشمنانی مانند راینو، داک اوک و گرین گابلین را از بین ببرند.
2021
تو فصل 3
همین حالا ببینید
جنایی, درام, عاشقانه
2021
ماورا فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, درام, تخیلی
داستان حماسی در پی باندی از زنان دوره ویکتوریایی است که خود را با توانایی های غیر معمول ، دشمنان بی امان و ماموریتی که ممکن است جهان را تغییر دهد ، درگیر کرده اند....
2021
باب اسفنجی شلوار مکعبی - دوبله فصل 3
انیمیشن, کمدی, خانوادگی
ماجراهای ناگوار یک اسفنج دریایی سخنگو که در یک رستوران فست فود کار می کند، به یک مدرسه قایق سواری می رود و در یک آناناس زیر آب زندگی می کند.
2002
کارآگاه حقیقی فصل 4
همین حالا ببینید
جنایی, درام, رمزآلود
در انیس، آلاسکا، مردانی که ایستگاه تحقیقاتی را اداره می کنند ناپدید می شوند. برای حل این پرونده، کارآگاهان دانورز و ناوارو باید خودشان با تاریکی مقابله کنند و حقایق خالی از سکنه را که زیر یخ های ابدی مدفون شده اند، جستجو کنند.
2024
شوالیه های گاتهام فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, درام
پس از قتل بروس وین، پسرخواندهاش به همراه فرزندان برخی از دشمنان بتمن متهم به کشتن صلیبی Caped Crusader میشوند.
2023
وقتی ما را می بینند- فصل اول
بیوگرافی, جنایی, درام
این سریال بر اساس داستان غم انگیز، تراژدیک و واقعی پرونده‎ای در مورد پنج نوجوان سیاه پوست را دنبال می‎کند که محکوم به تجاوز شده‎اند ولی در اصل بی‎گناه هستند. سریال داستان واقعی یک مورد جنجالی می باشد که در آن پنج نوجوان سیاه پوست به خاطر تجاوزی که مرتکب نشده بودند، محکوم شدند.
2019
تهاجم مخفی فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, درام
2023
لاوکرفت کانتری- فصل اول
همین حالا ببینید
درام, تخیلی, ترسناک
سریال Lovecraft Country ماجراهای آتیکوس بلک را روایت می‌کند که به‌همراه دوستش لتیشیا و عمویش جورج در زمان اجرای قوانین «جیم کرو» در دهه‌ی پنجاه آمریکا راهی یک سفر جاده‌ای برای یافتن پدر گمشده‌‌ی خود می‌شود. آن‌ها در این ماجراجویی باید برای بقا تلاش کنند و بر هیولاهای دلهره‌آور و ترسناک و البته نژادپرستی حاکم بر ایالات متحده‌ی آمریکا فائق آیند.
2020
سه مشکل بدن فصل 1
همین حالا ببینید
ماجراجویی, درام, فانتزی
شمارش معکوس آگی کار نانوتکنولوژی او را به خطر می اندازد. جین درگیر یک بازی واقعیت مجازی دنیای ماورایی می شود. Ye Wenjie یک ایده رادیکال را دنبال می کند.
2024
سوپرمن و لوئیز فصل 3
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, درام
معروفترین روزنامهنگار ابرقهرمانی و معروفترین روزنامهنگار کتابهای کمیک جهان با فشارها و پیچیدگیهایی مواجه است که با ایجاد تعادل بین کار، عدالت و والدین در جامعه امروزی همراه است.
2023
تبدیل شوندگان جنگ سایبرترون فصل 3
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
2021
رویا سوار - دوبله فصل 4
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
با بهبودی روح پس از یک جراحت، لاکی به وینتروپ ناتوان کمک میکند تا در فروشگاهش بستنی - و مشاوره - سرو کند و نتایج متفاوتی بهدست آورد.
2018
ناظر - دوبله فصل 1
همین حالا ببینید
جنایی, درام, دلهره آور
2019
فقط قتل های درون ساختمان فصل 3
کمدی, جنایی, درام
میبل، الیور و چارلز در مراسم یادبود مجلل بن پر از طرفداران و کسانی که انگیزه های مشکوک تری دارند شرکت می کنند. درحالی که الیور سوگوار مرگ ناگهانی این بازیگر است، الیور برای احیای نمایش لرزان خود در برادوی تلاش می کند.
2023
من را یک بار گول بزن فصل 1
جنایی, درام, رمزآلود
مایا در مراسم تشییع جنازه شوهر کشته شده خود جو در خانه باشکوه خانواده اش شرکت می کند - سپس فکر می کند او را چند روز بعد روی دوربین پرستاری مخفی می بیند.
2024
سقوط کردیم فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, درام
طمع پر از طمع و سقوط اجتناب ناپذیر WeWork، یکی از ارزشمندترین استارت آپ های جهان، و خودشیفته هایی که عشق آشفته شان همه چیز را ممکن کرد.
2022
مسابقه بازی مرکب فصل 1
همین حالا ببینید
game-show, برنامه واقعی
شکافهایی در رقابت «دالگونا» ظاهر میشود. بازی ای که در میان پیروزی های شیرین و استخراج های دردناک، به تلاشی دلهره آور تبدیل میشود.
2023
استودیو مارول-افسانه ها فصل 1
داستان کوتاه, اکشن, تخیلی
این مجموعه شخصیت های منحصر به فرد بینندگان MCU را به تصویر می کشد که در طول سالها شناخته شده و دوست داشته شده اند و حالا گرد هم امده اند تا برخی از نمادین ترین لحظات خود را دوباره مرور می کند.
2021
طرد شده فصل 1
همین حالا ببینید
بیوگرافی, درام
سریال تلویزیونی که به تلاش الیزابت هولمز موسس Theranos برای متحول کردن صنعت مراقبت های بهداشتی پس از ترک دانشگاه و راه اندازی یک شرکت فناوری می پردازد.
2022
پرسونا - شخصیت فصل 1
همین حالا ببینید
مردی که آلزایمر دارد، تصمیم می گیرد مجرمان را مجازات کند.
2018
هاله فصل 2
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, علمی تخیلی
در حالی که کهکشان در آستانه نابودی است، Master Chief John-117 تیم اسپارتی خود را در برابر تهدید بیگانگان به نام Covenant رهبری می کند.
2024
ملکه اهریمنی فصل 1
همین حالا ببینید
مجموعه هشت قسمتی بر اساس کتاب لئونی فریدا کاترین دو مدیچی: ملکه رنسانس فرانسه"."
2022
چیزهای عجیب- فصل 4
همین حالا ببینید
درام, تخیلی, ترسناک
وقتی یک پسر جوان ناپدید می شود، مادرش، یک رئیس پلیس و دوستانش باید با نیروهای وحشتناک ماوراء طبیعی مقابله کنند تا او را پس بگیرند.
2022
حمله به تایتان - دوبله فصل 4
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
پس از اینکه زادگاهش ویران می شود و مادرش کشته می شود، ارن یاگر جوان عهد می بندد که زمین را از وجود تیتان های انسان نما غول پیکر پاک کند که بشریت را در آستانه انقراض قرار داده اند.
2020
شرلوک فصل 4
همین حالا ببینید
جنایی, درام, معمایی
یک به روز رسانی مدرن نشان می دهد که کارگاه معروف و شریک دکترش در حال حل جرم در قرن بیست و یکم لندن هستند.
2016
مردگان متحرک شهر مردگان فصل 1
ماجراجویی, ترسناک, دلهره آور
2023
کریستو و ری فصل 1
همین حالا ببینید
بیوگرافی, درام
مادرید، 1979. برای اینکه سیرک خود را از بحران نجات دهد، آنخل کریستو، رام کننده، نیاز به استخدام ویتد معروف باربارا ری برای یک برنامه ویژه تلویزیونی دارد. اما باربارا بیشتر به حرفه بازیگری و رابطه پنهانی خود با یک معشوقه مرموز علاقه دارد.
2023
سیتادل فصل 1
همین حالا ببینید
درام
میسون کین از سازمان جاسوسی سیتادل از یک سازمان جدید به نام Manticore عبور می کند که منجر به تصادف بدی می شود. هشت سال بعد، میسون به عنوان کایل کانروی بیصدا زندگی میکند و هیچ خاطرهای از گذشتهاش ندارد، تا اینکه یک همکار قدیمی از او کمک میخواهد.
2023
ناکلز فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, کمدی
ناکلز به معاون وید ویپ تکنیک های جنگجو اکیندا را آموزش می دهد.
2024
غول کش ها - داستان های آرکادیا - دوبله فصل 3
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
برای آزاد کردن کلر از تصرف مورگانا، استریکلندر برای کمک احضار می شود، اما مورگانا راه های بسیار خوبی برای مقاومت دارد.
2018
جدایی فصل 1
همین حالا ببینید
درام, رمزآلود, علمی تخیلی
مارک رهبری تیمی از کارکنان اداری را برعهده دارد که خاطرات آنها از طریق جراحی بین زندگی کاری و شخصی آنها تقسیم شده است. وقتی یک همکار مرموز بیرون از محل کار ظاهر می شود، سفری را برای کشف حقیقت در مورد شغلشان آغاز می کند.
2022
جوجوتسو کایسن فصل 2
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
هنگامی که دو گروه سعی می کنند از شر او خلاص شوند، گوجو و گتو وظیفه محافظت و پاک کردن رگ پلاسمای ستاره ریکو آمانایی را بر عهده می گیرند.
2023
خانم نظافتچی فصل 3
همین حالا ببینید
جنایی, درام, دلهره آور
تونی به دنبال کمک رامونا برای بازگرداندن فیونا از خارج از کشور است، اما این تلاش باعث می شود که او بدهکار شود. در همین حال، سطوح مخفی فیونا پس از چندین دهه ظاهر می شود.
2024
فاخته های میدویچ فصل 1
همین حالا ببینید
درام, ترسناک, رمزآلود
یک دهکده کوچک در انگلستان برای یک روز کامل تحت تسلط حضور بیگانگان است. پس از بیدار شدن، مشخص شد که زنان زیادی در شهر باردار هستند.
2022
شوگان - دوبله فصل 1
همین حالا ببینید
ماجراجویی, درام, تاریخی
پس از اینکه یک کشتی بربر در یک دهکده ماهیگیری فقیر به ساحل میآید، سرنوشت در ژاپن به هم نزدیک میشود. در همین حال، در اوزاکا، لرد توراناگا خود را در مقابل دشمنانش می بیند.
2024
فلز درهم تنیده فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, کمدی
جان متوجه می شود که ماموریت خود توسط دو دشمن غیرقابل پیش بینی در Lost Vegas خنثی شده است. مامور استون اعضای جدیدی را برای هدف خود استخدام می کند.
2023
سگهای رزرو- فصل اول
همین حالا ببینید
کمدی, جنایی
مجموعه های کمدی درباره چهار نوجوان بومی آمریکایی که با رزرو در شرق اوکلاهما بزرگ می شوند…
2021
محرک - دوبله فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, تخیلی
هر چه Bongseok به Huisoo نزدیکتر شود، خطر بیشتری برای قرار گرفتن در معرض قرار میگیرد.
2023
باندهای لندن فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, درام
فین والاس، قدرتمندترین جنایتکار لندن، مرده است - و هیچ کس نمی داند چه کسی دستور ضربه را صادر کرده است. الیوت هنگامی که راننده گمشده فین را بازیابی می کند، در رتبه های بالاتری قرار می گیرد.
2020
افسانه واکس ماکینا فصل 1
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
در یک تلاش ناامیدانه برای پرداخت یک برگه نوار نصب شده، گروهی از افراد نامناسب به تلاشی برای نجات قلمرو Exandria از نیروهای تاریک و جادویی ختم میشوند.
2022
صحنه هایی از یک ازدواج فصل 1
درام
2021
تقدیر - حماسهی وینکس فصل 2
اکشن, ماجراجویی, درام
اقتباسی لایو اکشن از Nickelodeon's Winx Club (2004). این فیلم بلوم را دنبال می کند که او با زندگی در جهان دیگر سازگار می شود، جایی که باید یاد بگیرد که قدرت های جادویی خطرناک خود را کنترل کند.
2022
آخرین بازمانده از ما فصل 1
اکشن, ماجراجویی, درام
جوئل و الی، زوجی که از طریق سختی دنیایی که در آن زندگی میکنند به هم متصل شدهاند، مجبور میشوند شرایط وحشیانه و قاتلان بیرحم را در سفری در سراسر آمریکای پس از همهگیری تحمل کنند.
2023
سگ های خونی فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, درام
پس از یک مسابقه بوکس هیجان انگیز، کیم گان وو با هانگ وو جین دوست می شود. جاهطلبیهای تجاری کیم میونگگیل با تاکتیکهای خطرناک مورد توجه قرار میگیرد.
2023
اکنون فصل 1
همین حالا ببینید
کمدی
مردی پس از اطلاع از اینکه سومین عضو خانواده نزدیک خود است که دست به خودکشی زده است، تصمیم می گیرد زندگی خود را تغییر دهد.
2021
یلوستون فصل 5
همین حالا ببینید
درام, وسترن
جان داتون به عنوان فرماندار مونتانا سوگند یاد کرد. همانطور که او در اختیارات دفتر جدید خود قرار می گیرد، اقدامات جسورانه ای انجام می دهد تا از یلوستون در برابر مخالفان خود محافظت کند.
2022
ویل ترنت فصل 1
همین حالا ببینید
جنایی, درام
مامور ویژه ویل ترنت در بدو تولد رها شد و دوران بلوغ سختی را در سیستم تحت مراقبت پرورشی آتلانتا تحمل کرد. او مصمم است مطمئن شود که هیچ کس مانند او احساس نمی کند، او اکنون بالاترین نرخ ترخیص کالا را دارد.
2023
وکیل لینکلن فصل 1
همین حالا ببینید
جنایی, درام, رمزآلود
در این مجموعه که بر اساس رمان های پرفروش مایکل کانلی است، یک ایده آلیست نماد شکن، قانون خود را از پشت ماشین شهر لینکلن خود اجرا می کند.
2022
سیلو فصل 1
همین حالا ببینید
درام
ژولیت، یک مهندس، آنچه را که ممکن است منجر به مرگ مرموز یک همکار شده باشد، کنار هم میگذارد.
2023
دیدن - دوبله فصل 2
همین حالا ببینید
اکشن, درام, علمی تخیلی
بابا در جستجوی هانیوا وارد قلمرو متخاصم می شود. ملکه کین پایتخت جدید پایان را تقدیس می کند و اعلامیه شگفت انگیزی می دهد.
2021
کندی فصل 1
همین حالا ببینید
بیوگرافی, جنایی, درام
کندی مونتگومری یک زن خانه دار و مادر دهه 1980 است که همه کارها را به درستی انجام می داد - اما وقتی فشار انطباق در درون او ایجاد می شود، اعمال او فقط برای کمی آزادی فریاد می زند.
2022
دپ علیه هرد فصل 1
همین حالا ببینید
مستند, جنایی
دپ و هرد منتظر حکم پس از پایان دادگاه هستند. آیا رسانه های اجتماعی تاثیری بر نتیجه خواهند داشت؟
2023
فلش فصل 4
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, درام
بری از گروه ضربت بیرون آورده می شود تا به مبارزه با یک شرور زره پوش کمک کند، اما او همان فرد نیست.
2017
حماسه وینلند فصل 2
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
تورفین سفری را با قاتل پدرش دنبال می کند تا انتقام بگیرد و به عنوان یک جنگجوی شرافتمند در یک دوئل به زندگی خود پایان دهد و به پدرش ادای احترام کند.
2023
گیسو کمند - دوبله فصل 3
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
پس از اطلاع از دلیل خیانت کاساندرا، راپونزل به کرونا برمیگردد و متوجه میشود که توسط یکی از خطرناکترین دشمنانش تسخیر شده است.
2019
محیطی فصل 1
همین حالا ببینید
درام, رمزآلود, علمی تخیلی
در آینده، زمانی که فناوری به طور نامحسوس جامعه را تغییر داده است، یک زن یک ارتباط پنهانی با واقعیتی جایگزین و همچنین آینده تاریک خود را کشف می کند.
2022
جزیره جمجمه - دوبله فصل 1
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
مایک و چارلی همانطور که با محیط جدید وحشی کنار می آیند، متوجه می شوند که رسیدن به ساحل کار آسانی است. کپ با کاوشگر دیگری روبرو می شود.
2023
ونزدی فصل 1
همین حالا ببینید
کمدی, جنایی, خانوادگی
سالهای دانشجویی ونزدی آدامز را دنبال میکند، زمانی که او تلاش میکند تا بر توانایی روانی در حال ظهور خود مسلط شود، معمایی که پدر و مادرش را درگیر کرده است را خنثی کرده و حل کند.
2022
پدرم شکارچی جایزه بگیر - دوبله فصل 1
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
2023
ارباب حلقه ها - حلقه های قدرت فصل 1
درام حماسی هزاران سال قبل از اتفاقات «هابیت» و «ارباب حلقهها» نوشته جی.آر.آر تالکین که مجموعهای از شخصیتهای آشنا و جدید را دنبال میکند که با ظهور مجدد شر در سرزمین میانه مواجه میشوند.
2022
حلقه تایم هفتم فصل 1
همین حالا ببینید
انیمیشن, فانتزی, عاشقانه
ریشه در حال حاضر هفتمین بار است که دوباره متولد می شود و در زندگی قبلی خود انواع هیجانات را داشته است. اما برای لذت بردن از زندگی بالا، او ابتدا باید با شاهزاده خوش تیپ، همان کسی که اتفاقا قاتل اوست، ازدواج کند.
2024
با شوهرم ازدواج کن فصل 1
همین حالا ببینید
کمدی, درام, فانتزی
جی وون با جی هیوک در یک مهمانی شرکت میکند و با سومین آشنا میشود و باعث ایجاد فتنه میشود. جی هیوک با تغییر شخصیت جی هیوک نگران می شود. در یک گردهمایی مدرسه، سو مین پس از یک جلسه پرتنش به جی وون دوخته می شود.
2024
گریزلدا فصل 1
همین حالا ببینید
بیوگرافی, جنایی, درام
گریزلدا بلانکو با فرار از مدلین به میامی، یکی از بی رحم ترین کارتل های تاریخ را ایجاد می کند.
2024
مصاحبه با خون آشام فصل 1
همین حالا ببینید
بر اساس رمان نمادین آن رایس، داستان حماسی عشق، خون و خطرات جاودانگی لویی دو پونت را دنبال کنید، همانطور که به روزنامه نگار دانیل مولوی گفته شده است.
2022
مجازت گر- فصل دوم
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, درام
سریال مجازاتگر (The Punisher) فرانک کسل پس از مرگ خانواده اش آواره میشود و در این حین توسط خلافکاران دیگر نیز مورد حمله قرار میگیرد ، حال او در دنیای تبهکاران برای خود نامی بهم زده است و خلافکاران او را ” مجازاتگر ” می نامند چرا که او میخواهد با هر روشی هم که شده جلوی جرم و جنایات را بگیرد و مسببان و قاتلان خانواده اش رو مجازات کند …
2019
روانکاو همسایه فصل 1
همین حالا ببینید
کمدی, درام
2021
جورج و تمی فصل 1
همین حالا ببینید
بیوگرافی, درام, تاریخی
رئیسجمهور و بانوی اول موسیقی کانتری در صدر جهان قرار دارند: ضربه پشت سر هم، جایزه بعد از جایزه، و یک کودک جدید برای بوت کردن. با این حال، هنگامی که یک فرصت یک بار در زندگی در لاس وگاس پیش می آید، تامی مجبور می شود به جستجوی ...
2022