نتیجه ای یافت نشد!

مبدا فصل 2
همین حالا ببینید
درام, ترسناک, رمزآلود
شبی پرتنش در ناهارخوری در حالی که ساکنان و تازه واردان منتظر طلوع آفتاب هستند. ترس در خرابه های زیر خانه متیوز نفوذ می کند، زیرا جیم و تام برای ساکت نگه داشتن مسافر وحشت زده اتوبوس تلاش می کنند.
2023
کیمیاگر تمام فلزی - برادری فصل 2
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
برادران الریک خود را با زندگی نظامی وفق می دهند و در تعقیب ایزاک فریزر، کیمیاگر سابق ایالتی که برای پایان دادن به سلطنت فورر بردلی تلاش می کند، شرکت می کنند.
2009
وراثت فصل 4
همین حالا ببینید
کمدی, درام
در حالی که کندال، شیو و رومن برای سرمایهگذاران در لسآنجلس تلاش میکنند، لوگان از پیشنهاد رقیب برای خریدی که مدتها آرزویش را داشت آگاه میشود.
2023
پسران - دوبله فصل 3
همین حالا ببینید
اکشن, کمدی, جنایی
شما به هفتادمین دوره هیروگاسم سالانه دعوت شده اید! برای پذیرش باید این دعوتنامه را ارائه دهید! همان قوانین همیشه: بدون دوربین، بدون مهمان غیر سوپ، مگر اینکه یک NDA را امضا کنند و DTF باشند، و به هیچ رسانه خبری نگویند! آی تی'...
2022
یک خواستگاری کاری فصل 1
همین حالا ببینید
کمدی, درام, عاشقانه
هاری در لباس مبدل به عنوان دوستش در یک قرار ملاقات کور ظاهر می شود تا او را بترساند. اما وقتی معلوم شد که او مدیر عامل اوست - و پیشنهادی ارائه می کند، نقشه ها به هم می ریزد.
2022
آقای آفتاب فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, درام, عاشقانه
در زمانی که قهوه و مدهای وارداتی بیشتر استفاده می شوند، آئه شین تفنگ آلمانی خود را ترجیح می دهد. او تعجب می کند که کلمه انگلیسی دوست به چه معنی است و ایا یوجین دوست است یا خیر.
2018
پیشتازان فضا پیکارد فصل 1
اکشن, ماجراجویی, درام
چهارده سال بعد از بازنشستگی از استارفلیت، ژان لوک پیکارد زندگی آرامی را در تاکستان خانوادگی خود می گذراند که زنی برای گرفتن کمک نزد او می آید.
2020
کیهان-ادیسه فضا-زمان فصل 1
مستند
2014
پوکر فیس فصل 1
همین حالا ببینید
جنایی, درام, رمزآلود
چارلی توانایی خارقالعادهای برای تشخیص اینکه کسی دروغ میگوید دارد. او با پلیموث باراکودا خود به جاده میآید و با هر توقف با گروه جدیدی از شخصیتها و جنایات عجیب روبرو میشود که نمیتواند حل کند.
2023
خاندان اژدها فصل 1
همین حالا ببینید
داستان خاندان تارگرین که 200 سال قبل از وقایع سریال بازی تاج و تخت رخ می دهد.
2022
پری میسون فصل 2
همین حالا ببینید
جنایی, درام, تاریخی
1933. در ماه های بعد از محاکمه دادسون، یک پری بی هدف به دلا تکیه می کند تا شرکت حقوقی را سرپا نگه دارد. در حالی که پل از یک منبع نامحتمل شغلی را می پذیرد، بروکز مک کاتچون، پسر فاسد نفت، کارآگاه هالکامب را در کار خود استخدام می کند...
2023
جزیره جمجمه - دوبله فصل 1
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
مایک و چارلی همانطور که با محیط جدید وحشی کنار می آیند، متوجه می شوند که رسیدن به ساحل کار آسانی است. کپ با کاوشگر دیگری روبرو می شود.
2023
ارباب حلقه ها - حلقه های قدرت فصل 1
درام حماسی هزاران سال قبل از اتفاقات «هابیت» و «ارباب حلقهها» نوشته جی.آر.آر تالکین که مجموعهای از شخصیتهای آشنا و جدید را دنبال میکند که با ظهور مجدد شر در سرزمین میانه مواجه میشوند.
2022
پدرم شکارچی جایزه بگیر - دوبله فصل 1
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
2023
هاله فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, علمی تخیلی
بیگانگان موجودیت انسان را در یک رویارویی حماسی قرن 26 تهدید می کنند. مجموعه تلویزیونی بر اساس بازی ویدیویی Halo"."
2022
دیدن - دوبله فصل 2
همین حالا ببینید
اکشن, درام, علمی تخیلی
بابا در جستجوی هانیوا وارد قلمرو متخاصم می شود. ملکه کین پایتخت جدید پایان را تقدیس می کند و اعلامیه شگفت انگیزی می دهد.
2021
سوپرمن و لوئیز - دوبله فصل 2
اکشن, ماجراجویی, درام
لوئیس و کلارک به عنوان یک زوج با هم مبارزه می کنند. کریسی با اجرای The Smallville Gazette با لویس سازگار می شود. جاناتان با چالش های جدیدی در تیم فوتبال روبرو می شود. رازهایی که رابطه رو به رشد جردن و سارا را تهدید می کند.
2022
بی باک فصل 2
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, درام
در خلأ به جا مانده از حذف فیسک، تهدید جدیدی برای آشپزخانه جهنمی پدیدار می شود. مرداک و فاگی با مشتری با گذشته مشکوک برخورد می کنند.
2016
زنان کوچک- فصل اول
همین حالا ببینید
درام
فیلم زنان کوچک (Little Women) درباره چهار خواهر به نام‌های: مگ، جو، بت و ایمی است که هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارند و در زمان جنگ در خانه‌ای قدیمی زندگی می‌کنند. پدر آنها به جنگ رفته و این چهار خواهر همراه با مادر خود با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند و زندگی ساده اما شادی دارند.
2017
زن خانه آن طرف خیابان از دید دختر در پنجره فصل 1
کمدی, جنایی, درام
وقتی همسایه ای خوش تیپ به خانه آن طرف خیابان نقل مکان می کند، آنا، زنی دلشکسته که هر روز برایش یکسان است، شروع به دیدن نوری در انتهای تونل می کند. این وضعیت ادامه دارد، تا وقتی که او شاهد یک قتل وحشتناک می شود؛ یا شاید هم نمی شود؟
2022
یلوستون فصل 5
همین حالا ببینید
درام, وسترن
جان داتون به عنوان فرماندار مونتانا سوگند یاد کرد. همانطور که او در اختیارات دفتر جدید خود قرار می گیرد، اقدامات جسورانه ای انجام می دهد تا از یلوستون در برابر مخالفان خود محافظت کند.
2022
کارآگاه حقیقی- فصل سوم
همین حالا ببینید
جنایی, درام, معمایی
سریال کاراگاه حقیقی (True Detective) سریال کاراگاه واقعی در زمان خودش به شدت مورد توجه قرار گرفت. کارگردان جوان و خلاقش کری فوکوناگا به همراه فیلمنامه نویس دقیق سریال نیک پیزولاتو، توانستند نظر تماشاگران و منتقدان را به خودشان جلب کنند. فصل دوم ولی با انتقادهای زیادی روبرو شد. قسمت اول سریال کاراگاهان حقیقی به نحوه اشنایی دو پلیس اصلی داستان و روبه رویشان با قتل مرموز و اسرارآمیزی میپردازد… سریال کارآگاه حقیقی به عنوان یکی از محبوب‌ترین و با کیفیت‌ترین آثار آنتالوژی جنایی-معمایی تلویزیون کار خود را آغاز کرد. هر چقدر سریال با فصل اول خود غوغا به پا کرد در فصل دوم ناامیدکننده ظاهر شد. حالا چند ماه از عرضه فصل سوم این سریال گذشته است.
2019
تانداو- فصل اول
همین حالا ببینید
درام, دلهره آور
Tandav داستانی است که در پایتخت بزرگترین دموکراسی جهان – DILLI (دهلی نو) اتفاق می افتد ، جایی که شما را به داخل بسته می برد ،…
2021
قفسه کنجکاوی گیلرمو دل تورو فصل 1
این مجموعه داستانهای شوم توسط برخی از معتبرترین خالقان ترسناک امروزی، از جمله کارگردانان The Babadook، Splice، Mandy و بسیاری دیگر روایت میشود.
2022
کین فصل 2
همین حالا ببینید
جنایی, درام
هنگامی که اعضای یک کارتل ترکیه به کینزلاها اطلاع می دهند که ایمون بدهی قابل توجهی به آنها دارد و اکنون این بدهی متعلق به آنهاست، تهدید جدیدی سر خود را برمی انگیزد.
2023
بانوی اول فصل 1
همین حالا ببینید
بیوگرافی, درام, تاریخی
در جناح شرقی کاخ سفید، بسیاری از تاثیرگذارترین و تغییردهنده ترین تصمیمات تاریخ توسط بانوان اول کاریزماتیک، پیچیده و پویای آمریکا از دیدگان پنهان مانده است.
2022
دروغ های کوچک بزرگ فصل 2
همین حالا ببینید
جنایی, درام, معمایی
Bjuj افتخار هند داستانی است در مورد 300 زن گجراتی که در طول جنگ بنگلادش و پاکستان به نیروی هوایی هند کمک کردند.
2017
نیروهای ویژه فصل 6
همین حالا ببینید
اکشن, درام, جنگی
BRAVO در یک کمین مرگبار گرفتار می شود و بدون آسیب از آنجا دور نمی شود. پس از آن تیم و خانواده هایشان گرد هم می آیند تا هزینه را اندازه گیری کنند.
2022
طرد شده فصل 1
همین حالا ببینید
بیوگرافی, درام
سریال تلویزیونی که به تلاش الیزابت هولمز موسس Theranos برای متحول کردن صنعت مراقبت های بهداشتی پس از ترک دانشگاه و راه اندازی یک شرکت فناوری می پردازد.
2022
مرد شنی فصل 1
همین حالا ببینید
پس از فرار از چندین دهه زندانی بودن توسط جادوگر فانی، رویا یا همان تجسم رویاها، قصد دارد تجهیزات از دست رفته خود را پس بگیرد.
2022
پادشاهی فصل 2
همین حالا ببینید
اکشن, درام, تاریخی
در حالی که شایعات عجیب و غریب در مورد پادشاه بیمار آنها یک پادشاهی را در بر می گیرد، ولیعهد تنها امید آنها در برابر طاعون مرموز است که سرزمین را فرا می گیرد.
2020
عشق و مرگ فصل 1
همین حالا ببینید
بیوگرافی, جنایی, درام
پس از اینکه کندی مجبور میشود تا زندگی مشترک خود را بررسی کند، احساس عادی بودن برمیگردد، اما پت به زودی کشفی میکند که او را به دنبال پاسخ از شری سوق میدهد.
2023
سیاره عجیب فصل 1
همین حالا ببینید
انیمیشن
یک موجود عاشق پیشنهاد می کند که از موجود ارتعاشی خود مراقبت کند. در کنار خانه، موجود کوچکی اصرار دارد که یک موجود بیرونی را بپذیرد.
2023
تحقیقات- فصل اول
همین حالا ببینید
جنایی, درام, معمایی
در خلاصه این داستان آمده است که واحد آدم کشی پلیس کپنهاگ به ریاست جنس مولر تلاش می کند تا قتل روزنامه نگار سوئدی کیم وال را حل کند…
2020
شی هالک وکیل دادگستری فصل 1
جنیفر والترز زندگی پیچیده یک وکیل مجرد 30 ساله را دنبال می کند که اتفاقاً یک هالک ابرقدرت سبز 6 فوتی 7 اینچی است.
2022
1883 فصل 1
همین حالا ببینید
درام, وسترن
خانواده داتون را در سفری به غرب از طریق دشت های بزرگ به سمت آخرین سنگر آمریکای مستعمره نشده دنبال می کند.
2021
برف سیاه فصل 1
همین حالا ببینید
جنایی
در سال 1995 ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره نشین دریای جنوبی استرالیا ایزابل را ویران کرد. پرونده هیچوقت حل نشد قاتل هیچوقت پیدا نشد . در سال 2020، عملیات...
2023
آرانیاک فصل 1
همین حالا ببینید
جنایی, درام, رمزآلود
ترفندهای سیاسی، برنامه های شخصی و یک افسانه وحشیانه همه ظاهر می شوند زیرا دو پلیس ناهماهنگ ایستگاه تپه پس از یک قتل گیج کننده در شبکه ای از مظنونان حرکت می کنند.
2021
ازدواج ممنوع فصل 1
همین حالا ببینید
کمدی, درام, تاریخی
لی هیون پادشاه چوسون است. هفت سال پیش، زمانی که او ولیعهد بود، همسر محبوبش درگذشت. او تا به امروز نتوانسته از مرگ او بگذرد. در طول هفت سال گذشته، خانواده سلطنتی و اعضای دولت...
2022
میر از ایست تاون فصل 1
همین حالا ببینید
جنایی, درام, معمایی
یک کارآگاه در یک شهر کوچک پنسیلوانیا در حال تلاش برای حل پرونده یک قتل محلی است در حالی که سعی می کند از فروپاشی زندگی خودش جلوگیری کند....
2021
عالیجناب فصل 2
همین حالا ببینید
جنایی, درام, دلهره آور
یک قاضی زمانی با محکومیت های خود مواجه می شود که پسرش درگیر یک کتک کاری می شود که خانواده ای با جنایت سازمان یافته را درگیر می کند.
2023
مرد کوالایی- دوبله فصل 1
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
کوین فراموش می کند سطل های زباله را پایین بیاورد.
2023
لوسیفر- فصل ششم
همین حالا ببینید
جنایی, درام, تخیلی
لوسیفر مورنینگ استار از خدمتکار بودن در جهنم خسته شده است و تصمیم می گیرد مدتی را بر روی زمین بگذراند تا بشر را بهتر بشناسد. او در لس آنجلس – شهر فرشتگان – مستقر می شود…
2021
بهتره با ساول تماس بگیری فصل 4
جنایی, درام
جیمی به دنبال شغل جدید است. گاس پیامدهای سقوط هکتور را هدایت می کند. کیم در پی مرگ چاک تلاش می کند از جیمی حمایت کند.
2018
اوبی وان کنوبی فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, علمی تخیلی
استاد جدی اوبی وان کنوبی مراقب لوک اسکای واکر جوان است و از شکارچیان جدی امپراتوری در طول تبعید خود به سیاره بیابانی تاتوئین طفره می رود.
2022
آرزوها فصل 1
همین حالا ببینید
درام
2021
انگلیسی - دوبله فصل 1
همین حالا ببینید
درام, وسترن
زنی را دنبال می کند تا از مردی که او را مسئول مرگ پسرش می داند انتقام بگیرد.
2022
لوکی- فصل اول
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, تخیلی
بازیگر شرور لوکی نقش خود را به عنوان خدای شیطنت در سری جدیدی از سر می گیرد که پس از وقایع “انتقام جویان: پایان بازی” اتفاق می افتد
2021
رگناروک فصل 3
همین حالا ببینید
اکشن, درام, تخیلی
جوتول ها تصمیم گرفتند تا با مگنی بازی کنند تا دید او را نسب به نقشه ی ساکسا بازتر کنند. لوریتس از سوی همه احساس طرد شدن می کند بنابراین تصمیم می گیرد از جنس حمایت کند.
2023
آرزوها فصل 1 دوبله
همین حالا ببینید
درام
این داستان سفر سه داوطلب UPSC (امتحانات رقابتی خدمات عمومی در هند) و دوستی آنها در برابر همه شانس است…
2021
آسمان شب فصل 1
همین حالا ببینید
ماجراجویی, درام, تخیلی
فرانکلین و ایرنه یورک، زوجی را دنبال می کند که سال ها پیش اتاقکی را در حیاط خلوت خود کشف کردند که به طور غیرقابل توضیحی به یک سیاره متروک و عجیب منتهی می شود.
2022
فوبار فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, دلهره آور
با قریب الوقوع بودن بازنشستگی از سیا، لوک برای ماجراجویی بعدی خود آماده می شود، اما افشاگری در خانه و یک موضوع فوری در محل کار، برنامه های او را به هم می زند.
2023
فالکون و سرباز زمستان فصل 1
اکشن, ماجراجویی, درام
2021
پلکان فصل 1
همین حالا ببینید
بیوگرافی, جنایی, درام
مردی که در غم مرگ همسرش که از پله سقوط کرده بود، متهم به قتل او شد.
2022
گنجینه ملی - لبه تاریخ فصل 1
اکشن, ماجراجویی, رمزآلود
جس والنزوئلا، یک دریمر 20 ساله، برای کشف رمز و راز تاریخچه خانوادگی خود به اکتشاف میپردازد و با کمک دوستانش به دنبال بازیابی گنج از دست رفته تاریخی است.
2022
جادوگران میفر - دوبله فصل 1
درام, تخیلی, ترسناک
هدیه ماوراء طبیعی روآن به بار هولناکی تبدیل می شود. در نیواورلئان، شورشیان جوان دیردره.
2023
اسپریگان فصل 1
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
آثار تمدن بیگانه باستانی بر روی زمین قدرت های خطرناکی را در دست دارد. ماموران اسپریگان شرکت ARCAM باید اونا رو از دست اشتباه دور نگه دارن
2022
خانم نظافتچی فصل 2
همین حالا ببینید
یک پزشک باهوش کامبوجی برای یک معالجه پزشکی برای نجات پسرش به ایالات متحده می آید، اما وقتی سیستم شکست می خورد و او را به مخفی می اندازد، او از حیله گری و هوش خود برای مبارزه استفاده می کند و قانون را برای همه حق زیر پا می گذارد...
2022
حماسه وینلند فصل 2
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
تورفین سفری را با قاتل پدرش دنبال می کند تا انتقام بگیرد و به عنوان یک جنگجوی شرافتمند در یک دوئل به زندگی خود پایان دهد و به پدرش ادای احترام کند.
2023
بزرگ شده با گرگ ها- فصل اول
درام, تخیلی, علمی تخیلی
در خلاصه داستان این سریال آمده است ، دو ربات پدر و مادر مأموریت دارند چند کودک را در سیاره‌ی پسا-آخرالزمانی و جنگ‌زده‌ی زمین پرورش دهند و …
2020
جدایی فصل 1
همین حالا ببینید
درام, رمزآلود, علمی تخیلی
مارک رهبری تیمی از کارکنان اداری را برعهده دارد که خاطرات آنها از طریق جراحی بین زندگی کاری و شخصی آنها تقسیم شده است. وقتی یک همکار مرموز بیرون از محل کار ظاهر می شود، سفری را برای کشف حقیقت در مورد شغلشان آغاز می کند.
2022
دپ علیه هرد فصل 1
همین حالا ببینید
مستند, جنایی
دپ و هرد منتظر حکم پس از پایان دادگاه هستند. آیا رسانه های اجتماعی تاثیری بر نتیجه خواهند داشت؟
2023
اداره فصل 2
همین حالا ببینید
کمدی
مجموعه تلوزیونی است که زندگی کارمندهای یک اداره فروش کاغذ به نام داندر میفلین در شهر اسکرنتون را به نمایش میگذارد و به زندگی، دوستیها و اتفاقات مربوط به اهالی آنها میپردازد....
2005
دووم پاترول فصل 3
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, کمدی
تجسم مجدد یکی از محبوب ترین گروه ابرقهرمانان رانده شده دی سی: روباتمن، مرد منفی، الاستی-گرل و جین دیوانه، به رهبری دانشمند دیوانه امروزی دکتر نیلز کولدر (رئیس). اعضای Doom Patrol هر کدام دچار حوادث وحشتناکی شدند که به آنها توانایی های مافوق بشری داد – اما آنها را زخمی و مخدوش کرد. تیم آسیب دیده و سرکوب شده، هدف خود را از طریق The Chief پیدا کرد، که آنها را گرد هم آورد تا عجیب ترین پدیده های موجود را بررسی کنند –
2021
فرار از زندان- فصل 5
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, درام
به دلیل یک توطئه سیاسی ، یک مرد بی گناه به مجازات اعدام فرستاده می شود و تنها امید او برادرش است ، که ماموریت خود می داند تا عمداً خود را به همان زندان بفرستد تا هر دوی آنها را از داخل بیرون بکشد.
2017
ترولی فصل 1
همین حالا ببینید
درام, رمزآلود
یک تراژدی ناگهانی همسر یک مونتاژکار را از زندگی خصوصی خود خارج می کند و او را مجبور می کند تا با اسرار خانوادگی و گذشته دردسرساز خود روبرو شود.
2022
گودال- فصل چهارم
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, دلهره آور
Kocovali یک خاندان جنایتکار و قدرتمند در منطقه Cukur استانبول هستند. ادریس کوکوالی بزرگ خانواده است. او برای محافظت ازا ین خانواده هر کاری می کند.
2020
عکاسی کودک - پرتره های ژست داده شده در فضای باز فصل 1
آموزشی
همراه باشید با لورن انرایت و تکنیکهای ایجاد پرترههای عالی با نور طبیعی از بچهها را در فضای باز. او یک خانواده پنج نفره را به پارکی در شیکاگو می برد تا از بچه هایشان (یک نوزاد، یک کودک نوپا و یک دختر 6 ساله) که در مقابل پس زمینه های مختلف ژست گرفته اند عکس بگیرند. در طول راه، او درباره نور، تنظیمات دوربین، ایمنی و وسایلی که برای گرفتن عکس های عالی از بچه ها نیاز دارید، صحبت خواهد کرد.
2016
رزیدنت ایول تاریکی بی نهایت فصل 1
انیمیشن, اکشن, ترسناک
لئون به همراه ماموران جیسون و شن می، ماموریتی مخفیانه را آغاز می کنند تا با یک زیردریایی هسته ای به یک مرکز تحقیقاتی در شانگهای نفوذ کنند.
2021
خانه کاغذی- فصل چهارم
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, درام
یک گروه غیرمعمول از سارقان تلاش می کنند تا کامل ترین سرقت تاریخ اسپانیا را انجام دهند – سرقت 2.4 میلیارد یورو از ضرابخانه سلطنتی اسپانیا…
2020
دکتر روح فصل 1
همین حالا ببینید
کمدی, تخیلی, عاشقانه
چا یانگ مین یک پزشک نابغه اما متکبر و خودخواه است. یک روز، او درگیر یک مورد غیر منتظره می شود. روح او بدن پزشک دیگری را در اختیار دارد. این دو پزشک کاملاً متضاد هستند، با شخصیت و توانایی پزشکی ...
2022
پوکر فیس - دوبله فصل 1
همین حالا ببینید
جنایی, درام, رمزآلود
چارلی توانایی خارقالعادهای برای تشخیص اینکه کسی دروغ میگوید دارد. او با پلیموث باراکودا خود به جاده میآید و با هر توقف با گروه جدیدی از شخصیتها و جنایات عجیب روبرو میشود که نمیتواند حل کند.
2023
بچه های در مدار فصل 1 قسمت 2 فصل 1
انیمیشن, ماجراجویی, درام
در سال 2045، دو کودک متولد شده در ماه و سه کودک از زمین پس از حادثه ای که در ایستگاه فضایی آنها رخ می دهد، سعی می کنند زنده بمانند.
2022
خدمتکار فصل 1
همین حالا ببینید
درام
مادر جوانی پس از فرار از یک رابطه خشونت آمیز، شغلی پیدا می کند که خانه ها را تمیز می کند و برای تامین زندگی فرزندش و ساختن آینده ای بهتر برای آنها مبارزه می کند…
2021
برای همهٔ بشریت فصل 2
همین حالا ببینید
در یک نسخه جایگزین از سال 1969، اتحاد جماهیر شوروی ایالات متحده را به ماه شکست داد و مسابقه فضایی برای دهه ها با چالش ها و اهداف بزرگتر ادامه یافت.
2021
وای-آخرین مرد فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, درام
2021
جنگ ستارگان: بد بچ فصل 2
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
«دسته بد» از کلونهای نخبه و آزمایشی بلافاصله پس از جنگهای کلونها از میان کهکشانی در حال تغییر راه خود را باز میکنند.
2023
سگ های خونی فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, جنایی, درام
پس از یک مسابقه بوکس هیجان انگیز، کیم گان وو با هانگ وو جین دوست می شود. جاهطلبیهای تجاری کیم میونگگیل با تاکتیکهای خطرناک مورد توجه قرار میگیرد.
2023
من گروت هستم فصل 2
همین حالا ببینید
انیمیشن, داستان کوتاه, اکشن
وقتی گروت حس بویایی پیدا میکند، یاد میگیرد که بینی جدیدش را جایی که جایش نیست نچسباند.
2023
نیلوفر سفید- فصل اول
همین حالا ببینید
کمدی, درام
داستان این سریال در مورد میهمانان و کارمندان در هتل تفریحی واقع در منطقه‌ای آرام و خوش آب و هوا به نام The White Lotus است. همزمان که در آن هتل اوقات خود را می‌گذارندند، اتفاقات ناگواری بین شحصیت‌های فیلم و خود هتل رخ می‌دهد…
2021
دوره فشرده عاشقانه فصل 1
کمدی, درام, عاشقانه
رقابت در کلاس افزایش پیدا می کند. Nam Hae-e مشتاقانه منتظر نمره ریاضی خود است. چوی چی یول درگیر رسوایی یکی از شاگردانش می شود.
2023
یک روز بهتر فصل 1
همین حالا ببینید
دلهره آور
لی هو چول یک مرد معمولی است که دنیای او پس از ربوده شدن غیرمنتظره دخترش زیر و رو می شود. غریبه ای به او اطلاع می دهد که قاتل در واقع همسایه او است. اما این غریبه در واقع بائه تائه جین، قاتلی است که استخدام شده تا آن قاتل را پیدا کند.
2022
نخبه- فصل چهارم
همین حالا ببینید
جنایی, درام, دلهره آور
داستان سریال درباره مدرسه خصوصی « Las Encinas » می باشد که معروفترین مدرسه کشور است و مخصوص بچه پولدارها. اما بعد از یک حادثه، 3 دانش آموز طبقه کارگر نیز در این مدرسه پذیرش میشوند …
2021
کاسلوانیا فصل 4
همین حالا ببینید
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
بلمونت و سایفا به مبارزه با جانوران وفادار به دراکولا ادامه می دهند، اما کمی پیر شده اند. در همین حین، آلوکارد از یک مهمان پذیرایی می کند.
2021
پاندای کونگ فوکار: شوالیه اژدها فصل 2
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
پو را دنبال کنید که با یک شوالیه انگلیسی بیمعنا به نام سرگردان بلید همکاری میکند تا قبل از انجام یک جفت راسو، مجموعهای از چهار سلاح قدرتمند را پیدا کنید و جهان را از نابودی نجات دهید.
2023
جینکس - زندگی و مرگ رابرت درست فصل 1
اندرو جارکی فیلمساز، زندگی پیچیده رابرت دِرست نماد املاک و مستغلات منزوی و مظنون اصلی یک سری جنایات حل نشده را بررسی می کند.
2015
بوروتو - ناروتو نسل های بعدی فصل 1
انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
قبل از ورود به آکادمی نینجا، بوروتو اوزوماکی، پسر ناروتو اوزوماکی، با پسری زورگو به نام دنکی کامیناریمون آشنا میشود که به خاطر شرکت پدرش مجبور میشود به آکادمی بپیوندد.
2017
نائومی فصل 1
همین حالا ببینید
اکشن, ماجراجویی, درام
زن جوان و سفر قهرمانش را دنبال می کند.
2022